Wystawa malarstwa Franciszka Kafela pt. „Madonny Polskie”

Miejsce: Dobre Miejsce

Wernisaż wystawy odbędzie się 28 kwietnia o godz. 12:00 w Galerii Krużganek.

Wystawa pocztówek pt. „Gaude Mater Polonia”

Miejsce: Dobre Miejsce
Organizator: Dobre Miejsce - Katolickie Centrum Kultury

W okresie wielkanocnym Dobre Miejsce – Katolickie Centrum Kultury zaprasza na wystawę pocztówek z kolekcji Mariana Sołobodowskiego, w znacznej części ponad stuletnich, dobranych tak, że tworzą opowieść o dziejach chrześcijaństwa w Polsce. Niecodzienny sposób na powtórkę z historii i okazja do refleksji.

Siódemka

Parafia: Warszawa. Najświętszego Zbawiciela
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie „Sandał”

Duszpasterstwo Akademickie „Sandał” zaprasza na Mszę akademicką w kościele Zbawiciela w Warszawie w każdą środę o 7.00, a po niej śniadanie dla studentów.

Konferencja na UKSW pt.” Miłość i seksualność po rewolucji obyczajowej 1968 r.”

Miejsce: Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, ul. Wójcickiego 1/3

Serdecznie zapraszamy studentów i doktorantów do udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt.” Miłość i seksualność po rewolucji obyczajowej 1968 r”.

Msza św. z okazji 25-lecia kapłaństwa

Parafia: Warszawa. Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście

Wraz z księżmi wyświęconymi w 1994 r. dla archidiecezji warszawskiej Mszę św. w imieniu metropolity warszawskiego będzie koncelebrował bp Piotr Jarecki. Homilię wygłosi bp Kazimierz Romaniuk

Koncert z cyklu „Wielkie organy w Archikatedrze

Codziennie od 26 kwietnia do 5 października (oprócz niedziel i świąt) o godzinie 12.00 w Archikatedrze odbywają się koncerty w ramach cyklu pt. „Wielkie organy w Archikatedrze”.

Msza święta i nabożeństwo majowe

Miejsce: Kościół Akademicki Św. Józefa
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie UKSW

Nabożeństwo majowe od poniedziałku do środy po mszy świętej o godz. 15:10

Nabożeństwo ku czci św. Rity

Parafia: Zaborów. Nawiedzenia NMP

Msza Święta, po której odbędzie się nabożeństwo ku czci św. Rity z możliwością ucałowania relikwii oraz poświęcenia róż.