Sympozjum: Teologia a profetyczne prowokacje papieża Franciszka

Miejsce: Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie – Collegium Joanneum

Coroczne Sympozjum Profesorów Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie i Warszawskiego Towarzystwa Naukowego

Msza w intencji beatyfikacji kard. Wyszyńskiego

Parafia: Warszawa. Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście

Odprawiana jest w Archikatedrze Warszawskiej każdego 28 dnia miesiąca o godz. 19.00. Po jej zakończeniu, w kaplicy Prymasa Tysiąclecia odmawiana jest modlitwa o beatyfikację Prymasa Tysiąclecia.

Seminarium Odnowy Wiary

Parafia: Warszawa. Najświętszego Zbawiciela
Formacja: Wspólnota Ruchu Światło-Życie

Parafia Najświętszego Zbawiciela i Ruch Światło-Życie zapraszają na Seminarium Odnowy Wiary, czyli rekolekcje skierowane do młodzieży, studentów i dorosłych.

Adoracja „Trwać przed Panem”

Parafia: Warszawa. Narodzenia NMP na Lesznie
Formacja: Wspólnota MAMRE

Wspólnota Przymierza Rodzin Mamre zaprasza na adorację w każdy czwarty piątek miesiąca.

Spotkanie DA SANDAŁ

Parafia: Warszawa. Najświętszego Zbawiciela
Formacja: Duszpasterstwo Akademickie „SANDAŁ”

Każdy student mile widziany na spotkaniu DA z elementami modlitwy, konwersatorium i integracji. Zaczynamy o 20.00 w dolnym kościele Zbawiciela przy Pl. Zbawiciela w Warszawie (wejście naprzeciwko teatru).