Wydarzenia

Wystawa ikon pt. „Szukam o Panie Twojego Oblicza. Ikona w dialogu polsko-ukraińskim”

Miejsce: Muzeum Archidiecezji Warszawskiej

Wystawa będzie przezentować dorobek plenerów ikonograficznych, na których od ośmiu lat spotykają się środowiska polskich i ukraińskich malarzy ikon, i dzięki którym wytworzyła się sieć kontaktów i wymiany doświadczeń pomiędzy twórcami sztuki sakralnej. Prace …

Msza św. łacińska z chorałem gregoriańskim

Miejsce: Kościół seminaryjny pw. Wniebowzięcia NMP i św. Józefa Oblubieńca

W każdy czwartek o 18.30 klerycy warszawskiego seminarium zapraszają na Mszę św. z wyjątkową oprawą

Monastyczna Liturgia Godzin z benedyktynkami sakramentkami

Miejsce: Kościół pw. św. Kazimierza Królewicza

Do wspólnej modlitwy zapraszają siostry Benedyktynki od Nieustannej Adoracji Najświętszego Sakramentu

Miejsce: Kościół Akademicki św. Anny
Formacja: Droga Neokatechumenalna

Katechezy Drogi Neokatechumenalnej w kościele św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu. Zapraszamy młodzież i dorosłych.

Parafia: Warszawa. Św. Franciszka z Asyżu na Okęciu
Formacja: Droga Neokatechumenalna

Od 6 lutego zapraszamy młodzież i dorosłych na cykl kate­chez, któ­rych cen­trum będzie gło­sze­nie keryg­ma­tu

Katechezy neokatechumenalne

Parafia: Warszawa. Matki Bożej Częstochowskiej na Powiślu
Formacja: Droga Neokatechumenalna

W kościele Matki Bożej Częstochowskiej na Powiślu trwa cykl katechez neokatechumenalnych dla dorosłych i młodzieży.

Parafia: Warszawa. Dobrego Pasterza na Ulrychowie
Formacja: Droga Neokatechumenalna

Katechezy Drogi Neokatechumenalnej w parafii Dobrego Pasterza. Zapraszamy młodzież i dorosłych.

Parafia: Raszyn św. Szczepana
Formacja: Droga Neokatechumenalna

Trwają katechezy Drogi Neokatechumenalnej w parafii św. Szczepana w Raszynie. Zapraszamy młodzież i dorosłych.

Parafia: Warszawa. NMP Matki Miłosierdzia na Stegnach
Formacja: Droga Neokatechumenalna

Trwają katechezy Drogi Neokatechumenalnej w parafii księży marianów na Stegnach. Zapraszamy młodzież i dorosłych.