Kolonie dla dzieci i młodzieży

Parafia: Zaborów. Nawiedzenia NMP

Dzieci i młodzież wraz z katechetami wezmą udział w koloniach organizowanych przez parafię nad morzem w miejscowości Sztutowo.

„MaxFestival 2017” – Rekolekcyjne Spotkanie Młodych

Parafia: Niepokalanów. Niepokalanego Poczęcia NMP

W tym roku gośćmi specjalnymi Max Festiwalu będą m.in. s. Anna Maria Pudełko, red. Tomasz Terlikowski, Maciej Gnyszka
Młodym towarzyszyć będzie zespół Boguchwała

Msza o beatyfikację Sługi Bożego Augusta Hlonda

Parafia: Warszawa. Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście

Msza w intencji jego beatyfikacji odprawiana jest każdego 22. dnia miesiąca.

Wykład pt. „Człowiek w liturgii Kościoła

Parafia: Ożarów. Miłosierdzia Bożego

Konferencja odbędzie się w ramach cyklu „Człowiek-wartość i godność”. Tematyka całego cyklu ma pomóc słuchaczom lepiej zrozumieć samego siebie jako człowieka.

Monastyczna liturgia godzin z benedyktynkami sakramentkami

Miejsce: Kościół pw. św. Kazimierza Królewicza

Do wspólnej modlitwy zapraszają siostry Benedyktynki od Nieustannej Adoracji Najświętszego Sakramentu

Sesja Rady Biskupów Diecezjalnych

Miejsce: Jasna Góra

W corocznych obradach weźmie udział metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz.

X Pallotyńskie Spotkanie Młodych 2017

Parafia: Ołtarzew. NMP Królowej Apostołów

Pod koniec wakacji pallotyni zapraszają młodzież na X Pallotyńskie Spotkanie Młodych. W tym roku odbędzie się pod hasłem: „O Matko! Najprostsza droga do Boga”.

Wieczór dla Jezusa

Parafia: Warszawa. Opatrzności Bożej w Wilanowie
Formacja: Wspólnota Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym „Przymierze”

Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o łaskę pojednania w Świątyni Opatrzności Bożej