Warsztaty muzyczne „Wznieś głos”

Parafia: Warszawa. Opatrzności Bożej na Ochocie

Poprowadzą je znakomici kompozytorzy i dyrygenci: Hubert Kowalski i Piotr Pałka. Do uczestnictwa zaproszeni są członkowie grup uwielbieniowych, scholi i chórów parafialnych oraz instrumentaliści.

7. Noc Świadectw

Parafia: Warszawa. Św. Michała Archanioła
Formacja: Odnowa w Duchu Świętym

Świadectwa to główny, ale nie jedyny punkt programu – podczas tej wyjątkowej Nocy będzie można poprosić o modlitwę wstawienniczą, skorzystać z sakramentu spowiedzi, wziąć udział w adoracji.

Msza z poświęceniem obrazów św. ks. S. Papczyńskiego i sł. Bożego Prymasa Tysiąclecia

Parafia: Warszawa. Św. Katarzyny

Uroczystej Eucharystii będzie przewodniczył kard. Kazimierz Nycz.

Akcja honorowego krwiodawstwa

Parafia: Warszawa. Wniebowstąpienia Pańskiego

Ambulans zaparkuje na placu przed kościołem. Oprócz akcji krwiodawstwa będzie również prowadzona rejestracja potencjalnych dawców komórek macierzystych.

Msza w 25. rocznicę święceń kapłańskich ks. Bohdana Leszczewicza

Parafia: Warszawa. Św. Ignacego Loyoli

Uroczysta Msza święta w intencji ks. proboszcza Bohdana Leszczewicza, a po niej grill dla wspólnoty parafialnej