8. Festiwal Chrześcijańskie Granie 2018

Miejsce: Arena Ursynów
Zagrają m.in. Let Him Run, Duża Rajska Kawa, siostra Julita Zawadzka, StronaB, Kuba Kornacki i Kanaan oraz ks. Andrzej Daniewicz (La Pallotina).

godz. 14.00 – rozpoczęcie festiwalu

• Msza święta
  • Koncert Debiuty im. Moniki Brzozy: Let Him Run, s. Julita Zawadzka, Duża Rajska Kawa
  • Gość specjalny: Wyrwani z niewoli, Heres
  • Premiera 2017 – StronaB
  • Koncert Premiery 2018: Kuba Kornacki i Kanaan
  • Uwielbienie: ks. Andrzej Daniewicz (La Pallotina)

Festiwal Chrześcijańskie Granie – to jeden z największych festiwali muzyki chrześcijańskiej, odbywający się corocznie w Warszawie od 2011 roku. Prezentuje premiery oraz debiuty. Pełni rolę integracji różnych środowisk – na jednej scenie grają amatorzy, debiutanci i profesjonaliści. Wydarzenie organizuje Fundacja Chrześcijańskie Granie.

W konkursie Premiery zostają wytypowane najlepsze nowe utwory przez listy przebojów muzyki chrześcijańskiej: ­Lista z Mocą, Złota 10 Radia Warszawa i Muzyczne Dary.