Centralne nabożeństwo Drogi Krzyżowej

Miejsce: Kościół Akademicki św. Anny
Rozpocznie się przy kościele akademickim św. Anny w Wielki Piątek 25 marca o godz. 20.00 pod przewodnictwem kard. Kazimierza Nycza.

W WIELKI PIĄTEK, 25 marca 2016 roku

– Liturgia Męki Pańskiej zostanie odprawiona w bazylice archikatedralnej o godz. 17.00.
– Centralne nabożeństwo Drogi Krzyżowej rozpocznie się o godz. 20.00 przy kościele akademickim św. Anny, ul. Krakowskie Przedmieście 68,

Droga Krzyżowa przejdzie następującą trasą: kościół św. Anny – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – pl. Teatralny Wierzbowa – pl. Piłsudskiego – Tokarzewskiego-Karaszewicza – Krakowskie Przedmieście – kościół akademicki Św. Anny.

Przed kościołem św. Anny słowo pasterskie Kardynała Kazimierza Nycza Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego. Następnie krzyż zostanie wniesiony do kościoła na krótką adorację.