Koncert kolęd pt. „Chrystus nam się rodzi”

Parafia: Warszawa. Nawiedzenia NMP na Nowym Mieście
Koncert kolęd w wykonaniu scholi wspólnoty Kana Galilejska. Wstęp wolny

Od wielu lat schola pracuje pod kierunkiem Alicji Ogrodzińskiej, a od niedawna również Małgorzaty Łukomskiej. Cały czas stara się poszerzać swój repertuar i umiejętności organizując warsztaty muzyczne. Schola współpracuje z takimi muzykami jak: Paweł Bębenek, Zofia Borkowska, Hubert Kowalski, Piotr Pałka, Ula Rogala, Daniel Synowiec, Jakub Tomalak i innymi.

Tradycją stał się koncert kolęd w wykonaniu scholi wspólnoty „Kana Galilejska”, który odbywa się w okresie Bożego Narodzenia w kościele Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.
W 2013 r. zespół prowadził kolędowanie mieszkańców Warszawy z kardynałem Kazimierzem Nyczem w Galerii Porczyńskich.
W 2015 r. zdobył pierwsze miejsce na Przeglądzie Scholi i Zespołów Religijnych w Dawidach Bankowych.