Msza inauguracyjna Politechniki Warszawskiej i DA „Sandał”

Parafia: Warszawa. Najświętszego Zbawiciela
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie „Sandał”
Duszpasterstwo Akademickie "Sandał" zaprasza na Mszę świętą inaugurującą nowy rok akademicki na Politechnice Warszawskiej i nowy rok formacyjny. Eucharystii będzie przewodniczył kard. Kazimierz Nycz

W niedzielę 30 września, o godz. 20.30 zapraszamy do kościoła Najświętszego Zbawiciela w Śródmieściu na Mszę świętą inaugurującą nowy rok akademicki na Politechnice Warszawskiej i nowy rok pracy formacyjnej Duszpasterstwa Akademickiego „Sandał”.

Mszy świętej będzie przewodniczył kard. Kazimierz Nycz, Metropolita Warszawski. We Mszy świętej wezmą udział władze Politechniki Warszawskiej na czele z prof. dr hab. inż. Janem Szmidtem, nauczyciele akademiccy, przedstawiciele Samorządu Studenckiego i studenci.

Oprawę muzyczną Mszy świętej zapewni Chór Kameralny „Tibi Domine” pod dyrekcją prof. Dariusza Zimnickiego.

Po Mszy świętej, w dolnym kościele odbędzie się prezentacja grup działających w DA. Szczegółowe informacje na stronie Duszpasterstwa Akademickiego „Sandał” oraz w wydarzeniu na FB.