Konferencja dla mężczyzn „Słowo Mężczyzny”

Wspólnota GALILEA zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej Konferencji dla mężczyzn.

Wspólnota GALILEA zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej Konferencji dla mężczyzn, która odbędzie się w sobotę 6 czerwca 2015 w Warszawie w dolnym kościele parafii Wniebowstąpienia Pańskiego na Ursynowie.

Zapraszamy wszystkich mężczyzn, którzy pragną Bożego życia, którzy chcą odważnie i odpowiedzialnie wchodzić w Boży plan dla swojego życia.

Głównym gościem spotkania będzie Charles Whitehead, który przez 11 lat przewodniczył międzynarodowemu komitetowi koordynującemu Katolicką Odnowę Charyzmatyczną. Obecnie posługuje ewangelizacyjnie i prowadzi Sieć Mężczyzn “Harvesters”. Posługuje w wielu diecezjach w Wielkiej Brytanii i na świecie.

PROGRAM SPOTKANIA

8:00 Rejestracja
9:00 Eucharystia inaugurująca – celebruje Biskup Grzegorz Ryś
10:00 Modlitwa uwielbienia