Pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę

Parafia: Warszawa. Opatrzności Bożej w Wilanowie
Pielgrzymka rozpocznie się mszą świętą o godz. 8.00 w Świątyni Opatrzności Bożej
Pielgrzymka wyruszy w intencjach dziękczynnych: za Jubileusz 200-lecia Archidiecezji Warszawskiej oraz 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę .

W pielgrzymce wezmą udział kapłani:

• z Archidiecezji Warszawskiej – ks. Konrad Zawłocki (ojciec duchowny pielgrzymki) i ks. Krzysztof Adamski (wizytator Wydziału Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży Metropolitalnej Kurii Warszawskiej)
  • z Diecezji Warszawsko-Praskiej – ks. Włodzimierz Serżysko (autor opracowania pielgrzymkowego „Owoce Ducha Świętego w Historii Archidiecezji Warszawskiej”)

Każdy z pielgrzymów zostanie wyposażony w silikonowy różaniec na rękę oraz wysokiej jakości siatkową kamizelkę odblaskową.

Pielgrzymi odwiedzą m.in. Sanktuaria: Opatrzności Bożej, bł. Honorata Koźmińskiego w Nowym Mieście nad Pilicą, Św. Rodziny w Studziannej, św. Ojca Pio na Przeprośnej Górce, Matki Bożej Mstowskiej Miłosierdzia, Matki Bożej Gidelskiej, św. Anny w Smardzewicach, Matki Bożej Świętorodzinnej w Miedniewicach, Matki Bożej Jazłowieckiej w Szymanowie, Sanktuaria Matki Boskiej Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask w Niepokalanowie, Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Mazowieckim.

Msze święte:
rozpoczęcie 11/08/2018 godz. 8.00 – Warszawa Wilanów – Świątynia Opatrzności Bożej (wyjazd po Mszy św.)
Jasna Góra 14/08/2018 godz. 13.00
Jasna Góra 15/08/2018 godz. 8.00
zakończenie 19/08/2018 godz. 15.00 – Ożarów Mazowiecki – Sanktuarium Miłosierdzia Bożego (po Mszy św. przejazd do parafii św.Łukasza na Jelonkach)