Rekolekcje „8 sposobów na szczęście”

Parafia: Warszawa. Św. Dominika
Rekolekcje wygłosi o. Jacques Philippe, duszpasterz Wspólnoty Błogosławieństw.

O. Jacques Philippe to znany i ceniony na świecie rekolekcjonista, autor wielu bestsellerów o modlitwie, Bogu i wolności. W Warszawie wygłosi rekolekcje #8SposobówNaSzczęście, oparte na Kazaniu na Górze oraz jego książkach pt. „Gdybyś znała Dar Boży. Nauka przyjmowania” i „8 sposobów na znalezienie szczęścia tam, gdzie się go nie spodziewasz”.

Rekolekcje będą trwały 3 dni, od czwartku do soboty, 6-8 września. W programie: o godz. 19.30 Msza święta, a po niej konferencja, którą wygłosi o. Philippe.

O. Jacques Philippe w 1976 r. wstąpił do Wspólnoty Błogosławieństw, aktywnie angażującej się w służbę ubogim i głoszenie Ewangelii. Od 1985 r., po przyjęciu święceń kapłańskich, odpowiedzialny jest we Wspólnocie za duchowe kierownictwo, kształtując formacyjnie księży i seminarzystów. Od wielu lat podróżuje po świecie ze swoimi rekolekcjami, jest także autorem książek z dziedziny duchowości, przetłumaczonych na ponad dwadzieścia języków i sprzedanych w ponad milionie egzemplarzy. W Polsce trzy jego książki ukazały się nakładem dominikańskiego Wydawnictwa „W drodze”.