Rekolekcje dla organistów archidiecezji warszawskiej

Miejsce: Zalesie Górne, Dom rekolekcyjny
Komisja Muzyki Kościelnej zaprasza wszystkich organistów na rekolekcje, które służą pogłębieniu formacji duchowej, a także liturgicznej

Wspólna modlitwa przyczynia się również do integracji środowiska muzyków kościelnych, posługujących codziennie w różnych ośrodkach duszpasterskich.

Rekolekcje odbędą się jak zwykle w I tygodniu Wielkiego Postu w dniach od 12 do 14 marca 2019 r. w Domu Rekolekcyjnym w Zalesiu Górnym przy parafii św. Huberta (ul. Białej Brzozy 23). Początek we wtorek o godz. 10.30, zakończenie w czwartek ok. godz. 15.00.

Rekolekcje poprowadzi o. dr Ireneusz Wybraniak OSPPE.

Koszt uczestnictwa (150 zł) pokrywa parafia. Po zakończeniu rekolekcji omówione będą sprawy bieżące dotyczące muzyki w Kościele.

Zgłoszenia udziału w rekolekcjach do Komisji Muzyki Kościelnej (tel. 22 346 31 60 w poniedziałki w godz. 9-12 lub e-mail: [email protected]) do końca lutego br.