Wydarzenia: formacja

Rekolekcje dla twórców i organizatorów kultury

Miejsce: Dom Rekolekcyjno-Formacyjny na Bielanach

Trzydniowe rekolekcje poprowadzi łódzki dominikanin o. Tomasz Biłka. Obowiązują zapisy.

Seminarium Odnowy Wiary

Parafia: Warszawa. Najświętszego Zbawiciela w Śródmieściu
Formacja: Wspólnota Ruchu Światło-Życie

Parafia Najświętszego Zbawiciela i Ruch Światło-Życie zapraszają na Seminarium Odnowy Wiary, czyli rekolekcje skierowane do młodzieży, studentów i dorosłych.

Spotkanie DA SANDAŁ

Parafia: Warszawa. Najświętszego Zbawiciela w Śródmieściu
Formacja: Duszpasterstwo Akademickie „SANDAŁ”

Każdy student mile widziany na spotkaniu DA z elementami modlitwy, konwersatorium i integracji. Zaczynamy o 20.00 w dolnym kościele Zbawiciela przy Pl. Zbawiciela w Warszawie (wejście naprzeciwko teatru).

Spotkanie Duszpasterstwa Akademickiego NURT

Parafia: Warszawa. Opatrzności Bożej w Wilanowie

Spotkania duszpasterstwa akademickiego, działającego przy Świątyni Opatrzności Bożej odbywają się w piątki o godz. 20.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

Warszawskie Spotkania Benedyktyńskie

Miejsce: Kościół pw. św. Kazimierza Królewicza

Spotkanie o czci należnej Bogu podczas modlitwy poprowadzi o. opat Szymon Hiżycki OSB.

Rekolekcje wielkopostne

Parafia: Warszawa. Św. Franciszka z Asyżu na Okęciu

Rekolekcje poprowadzi ks. dr Janu­sz Stań­czuk- pro­fe­sor Papie­skie­go Wydzia­łu Teo­lo­gicz­ne­go w War­sza­wie i autor wielu książek dla dzieci.

Rekolekcje wielkopostne

Parafia: Warszawa. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Pyrach

Rekolekcje dla dorosłych poprowadzi ks. dr Leszek Slipek, proboszcz parafii św. Andrzeja Apostoła w Warszawie.