Wydarzenia: formacja

Wyjazd wakacyjny dla młodzieży

Parafia: Grójec. Św. Mikołaja Biskupa
Formacja: Duszpasterstwo Młodzieży MAGIS

„Nigdy nie będzie takiego lata” to wyjazd wakacyjny w góry dla młodzieży. Zakwaterowani będą u Sióstr Sercanek na Krupówkach.

Rekolekcje dla dziewcząt rozeznających powołanie

Miejsce: Kościół pw. św. Kazimierza Królewicza

Na rekolekcje pt. „… ponieważ bardzo umiłowała” (Łk 7,47) zapraszają siostry benedyktynki sakramentki

„Medytacja dla ofiar wojny w Syrii”

Miejsce: Kościół pw. św. Alberta Chmielowskiego i św. Andrzeja Apostoła

Na spotkanie i medytację zaprasza Światowa Wspólnota Medytacji Chrześcijańskiej w Polsce

Rejonowe spotkanie parafialnych Róż Żywego Różańca

Parafia: Niepokalanów. Niepokalanego Poczęcia NMP

Na spotkanie zaprasza moderator Żywego Różańca w Archidiecezji Warszawskiej o. Stanisław Przepierski OP

Wykład pt. „Człowiek w relacji do siebie, drugiego człowieka i do Pana Boga”

Parafia: Ożarów. Miłosierdzia Bożego

Konferencja odbędzie się w ramach cyklu „Człowiek-wartość i godność”. Tematyka całego cyklu ma pomóc słuchaczom lepiej zrozumieć samego siebie jako człowieka.

Msza i spotkanie dla „korpoludków”

Parafia: Warszawa. Wszystkich Świętych

W III środy miesiąca o godz.18:00 msza dla „korpoludków” a po niej spotkanie w salce i dyskusje o Ewangelii i korpo-życiu

„Wiecznie młodzi” – spotkania dla seniorów

Parafia: Warszawa. Matki Bożej Królowej Polski na Marymoncie

Spotkania integracyjno-rozwojowe odbywają się w czwarte soboty miesiąca w domu parafialnym. Ich współorganizatorem jest młodzież z Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Wykład pt. „Godność człowieka w oczach Boga”

Parafia: Ożarów. Miłosierdzia Bożego

Wykład pt. „Filozoficzne poszukiwanie godności i wartości człowieka”