Wydarzenia: wykład

Warszawskie Spotkania Benedyktyńskie

Miejsce: Kościół pw. św. Kazimierza Królewicza

Spotkanie poświęcone biografii św. Benedykta będącej opisem drogi wtajemniczenia chrześcijańskiego. Poprowadzi je o. Konrad Małys OSB.

Wykład „Zapomniane dobro wspólne”

Miejsce: Oddział Okręgowy w Warszawie
Organizator: Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana"

Spotkanie poprowadzi ks. dr Marek Wódka- absolwent UKSW i wykładowca KUL. To drugi wykład poświęcony Katolickiej Nauce Społecznej.

Wykład pt. „Chrystus naszą nadzieją”

Miejsce: Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie – sekcja św. Andrzeja Boboli

Wykład otwarty na Bobolanum w ramach cyklu „Na szczęście nadzieja… …nadzieja na szczęście” wygłosi o. Zbigniew Kubacki SJ

Wykłady otwarte Instytutu Tomistycznego

Parafia: Warszawa. Św. Dominika na Służewie
Organizator: Instytut Tomistyczny

W tym półroczu tematem comiesięcznych wykładów z zakresu teologii będzie kwestia zbawienia.

Wykład z cyklu „Duchowość dla Warszawy”

Miejsce: Centralna Biblioteka Rolnicza

Duchowość człowieka zniechęconego i zapracowanego tematem trzeciego wykładu otwartego. Organizatorem Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie.

Warszawskie Spotkania Benedyktyńskie

Miejsce: Kościół pw. św. Kazimierza Królewicza

Spotkanie o czci należnej Bogu podczas modlitwy poprowadzi o. opat Szymon Hiżycki OSB.

Wykład pt. „Nadzieja w umieraniu”

Miejsce: Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie – sekcja św. Andrzeja Boboli

Wykład otwarty na Bobolanum w ramach cyklu „Na szczęście nadzieja… …nadzieja na szczęście” wygłosi o. Artur Filipowicz SJ