Wydarzenia: kultura

Wystawa czasowa „Beksiński – In hoc signo vinces”

Miejsce: Muzeum Archidiecezji Warszawskiej
Organizator: Muzeum Archidiecezji Warszawskiej

To już trzecia wystawa prac artysty w murach warszawskiego muzeum.

Wystawa zdjęć z misji w Tanzanii pt. „Nasz wyjazd był jak dar z Nieba”

Miejsce: Dobre Miejsce
Organizator: Dobre Miejsce - Katolickie Centrum Kultury

W Galerii Krużganek prezentowane będą zdjęcia z misji w Tanzanii autorstwa Elżbiety i Zbigniewa Jęczmyków.

Poznaj kościół św. Jacka – oprowadzanie z przewodnikiem

Miejsce: Kościół dominikanów pw. św. Jacka

Podczas Jarmarku św. Jacka można zwiedzić wraz z przewodnikiem kościół dominikanów na Nowym Mieście.

Koncert XXV Festiwalu Muzyki Organowej

Parafia: Warszawa. Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście

Wystąpi: Przemysław Kapituła (Polska). Koncerty festiwalowe odbywają się od 1 lipca do 16 września w każdą niedzielę o 16.00 w Archikatedrze św. Jana.

Koncert XXV Festiwalu Muzyki Organowej

Wystąpi: Eric Hallein (Belgia). Koncerty festiwalowe odbywają się od 1 lipca do 16 września w każdą niedzielę o 16.00 w Archikatedrze św. Jana.

Koncert XXV Festiwalu Muzyki Organowej

Wystąpi: Francesco Bongiorno (Włochy). Koncerty festiwalowe odbywają się od 1 lipca do 16 września w każdą niedzielę o 16.00 w Archikatedrze św. Jana.

Koncert XXV Festiwalu Muzyki Organowej

Wystąpi: Józef Kotowicz (Polska). Koncerty festiwalowe odbywają się od 1 lipca do 16 września w każdą niedzielę o 16.00 w Archikatedrze św. Jana.

Koncert XXV Festiwalu Muzyki Organowej

Wystąpi: Ennio Cominetti (Włochy). Koncerty festiwalowe odbywają się od 1 lipca do 16 września w każdą niedzielę o 16.00 w Archikatedrze św. Jana.