Wydarzenia: modlitwa

Msza św. połączona z nabożeństwem do św. Rity

Parafia: Warszawa. Bł. Władysława z Gielniowa

Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Rity i nabożeństwo ku czci św. Rity odprawiane są w każdą 3 sobotę miesiąca o godz. 18.00.

Msza św. i nabożeństwo do św. Rity

Parafia: Grójec. Miłosierdzia Bożego
Organizator: Ks. Kan. Mirosław Lewaszkiewicz

Święta Rita jest patronką w trudnych okolicznościach, bo przychodzi z pomocą w rzeczach, które sądząc po ludzku są niemożliwe.

Msza o beatyfikację Sługi Bożego Augusta Hlonda

Parafia: Warszawa. Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście

Msza w intencji jego beatyfikacji odprawiana jest każdego 22. dnia miesiąca.

Monastyczna liturgia godzin z benedyktynkami sakramentkami

Miejsce: Kościół pw. św. Kazimierza Królewicza

Do wspólnej modlitwy zapraszają siostry Benedyktynki od Nieustannej Adoracji Najświętszego Sakramentu

Msza w intencji beatyfikacji kard. Wyszyńskiego

Jak co miesiąc – każdego 28 dnia miesiąca o godz. 19.00 odprawiana jest Msza św. w Archikatedrze Warszawskiej. Po jej zakończeniu, w kaplicy Prymasa Tysiąclecia odmawiana jest modlitwa o beatyfikację Prymasa Tysiąclecia.

Msza o dar potomstwa

Miejsce: Kościół dominikanów pw. św. Jacka

Msza o dar potomstwa – to cykl Mszy wotywnych ku czci św. Dominika w intencji małżeństw, napotykających w swych staraniach o potomstwo na trudności oraz w intencji rodziców oczekujących na narodziny dziecka.