Wydarzenia: modlitwa

Msza św. łacińska z chorałem gregoriańskim

Miejsce: Warszawa. Kościół seminaryjny

W każdy czwartek o 18.30 klerycy warszawskiego seminarium zapraszają na Mszę św. z wyjątkową oprawą

Monastyczna liturgia godzin z benedyktynkami sakramentkami

Miejsce: Kościół pw. św. Kazimierza Królewicza

Do wspólnej modlitwy zapraszają siostry Benedyktynki od Nieustannej Adoracji Najświętszego Sakramentu

Modlitwa z okazji Dnia Dziecka Utraconego

Parafia: Warszawa. Św. Dominika

Msza św. w intencji zmarłych dzieci i ich rodziców. Po niej spotkanie „Grupy wsparcia po stracie dziecka”. Do 19 października można przesyłać imiona zmarłych dzieci, które będą odczytane w modlitwie powszechnej.

Spotkanie DA SANDAŁ

Parafia: Warszawa. Najświętszego Zbawiciela
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie „SANDAŁ”

Każdy student mile widziany na spotkaniu DA z elementami modlitwy, konwersatorium i integracji. Zaczynamy o 20.00 w dolnym kościele Zbawiciela przy Pl. Zbawiciela w Warszawie (wejście naprzeciwko teatru).

Czuwanie papieskie pt. „Jestem wpisany w Ciebie nadzieją”

Parafia: Warszawa. Św. Jana Pawła II

Czuwanie papieskie

Parafia: Warszawa. Św. Jana Pawła II

W ramach przygotowań do odpustu parafialnego św. Jana Pawła II, parafia zaprasza na czuwanie papieskie animowane przez wspólnotę młodzieżową.

Msza o beatyfikację Sługi Bożego Augusta Hlonda

Parafia: Warszawa. Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście

Msza w intencji jego beatyfikacji odprawiana jest każdego 22. dnia miesiąca.

SSL Studencka Służba Liturgiczna

Parafia: Warszawa. Najświętszego Zbawiciela
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie „SANDAŁ”

Zapraszamy młodych mężczyzn do posługi w ramach Studenckiej Służby Liturgicznej przy DA SANDAŁ w Warszawie. Posługujemy na Mszy akademickiej w kościele Zbawiciela o godz. 20.30 w niedzielę

Msza św. z okazji 200-lecia Instytutu Głuchoniemych

Parafia: Warszawa. Św. Aleksandra

Kard. Kazimierz Nycz będzie przewodniczył Mszy świętej z okazji 200-lecia Instytutu Głuchoniemych

Msza w intencji beatyfikacji kard. Wyszyńskiego

Jak co miesiąc – każdego 28 dnia miesiąca o godz. 19.00 odprawiana jest Msza św. w Archikatedrze Warszawskiej. Po jej zakończeniu, w kaplicy Prymasa Tysiąclecia odmawiana jest modlitwa o beatyfikację Prymasa Tysiąclecia.