Wydarzenia: modlitwa

7. Noc Świadectw

Parafia: Warszawa. Św. Michała Archanioła
Formacja: Odnowa w Duchu Świętym

Świadectwa to główny, ale nie jedyny punkt programu – podczas tej wyjątkowej Nocy będzie można poprosić o modlitwę wstawienniczą, skorzystać z sakramentu spowiedzi, wziąć udział w adoracji.

Msza w intencji beatyfikacji kard. Wyszyńskiego

Parafia: Warszawa. Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście

Odprawiana jest w Archikatedrze Warszawskiej każdego 28 dnia miesiąca o godz. 19.00. Po jej zakończeniu, w kaplicy Prymasa Tysiąclecia odmawiana jest modlitwa o beatyfikację Prymasa Tysiąclecia.

Studencka „Siódemka”

Parafia: Warszawa. Najświętszego Zbawiciela
Formacja: Duszpasterstwo Akademickie „SANDAŁ”

Msza akademicka w kościele Najświętszego Zbawiciela w Warszawie w każdą środę o 7.00, a po niej śniadanie dla studentów.

Msza św. łacińska z chorałem gregoriańskim

Miejsce: Kościół seminaryjny

W każdy czwartek o 18.30 klerycy warszawskiego seminarium zapraszają na Mszę św. z wyjątkową oprawą

Monastyczna liturgia godzin z benedyktynkami sakramentkami

Miejsce: Kościół pw. św. Kazimierza Królewicza

Do wspólnej modlitwy zapraszają siostry Benedyktynki od Nieustannej Adoracji Najświętszego Sakramentu

IV Tydzień Modlitw za Powołanych do Małżeństwa pod hasłem „TAK na serio!”

Parafia: Warszawa. NMP Matki Zbawiciela
Organizator: https://www.facebook.com/taknaserio/

Organizatorzy zapraszają na konferencje tematyczne dotyczące m. in. różnic między kobietą, a mężczyzną, sposobów walki z kryzysem.

Wspólna modlitwa miłośników przyrody

Parafia: Warszawa. Św. Jakuba Apostoła na Ochocie

W programie spotkania m.in. konferencja, Msza św. i wspólna agapa. Zaproszeni są pracownicy naukowi i studenci biologii, fizyki, chemii i dziedzin pokrewnych.

II Koncert uwielbienia „Grodzisk dla Jezusa”

Parafia: Grodzisk Mazowiecki. Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Koncert odbędzie się w Parku Skarbków a wystąpią m.in. Siewcy Lednicy. Nie zabraknie też miejscowych artystów.

Msza o beatyfikację Sługi Bożego Augusta Hlonda

Msza w intencji jego beatyfikacji odprawiana jest każdego 22. dnia miesiąca.

Adoracja „Trwać przed Panem”

Parafia: Warszawa. Narodzenia NMP na Lesznie
Formacja: Wspólnota MAMRE

Wspólnota Przymierza Rodzin Mamre zaprasza na adorację w każdy czwarty piątek miesiąca.