Wydarzenia: modlitwa

Msza o beatyfikację Sługi Bożego Augusta Hlonda

Parafia: Warszawa. Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście

Msza w intencji jego beatyfikacji odprawiana jest każdego 22. dnia miesiąca.

Msza o dar potomstwa

Miejsce: Kościół dominikanów pw. św. Jacka

Msza o dar potomstwa – to cykl Mszy wotywnych ku czci św. Dominika w intencji małżeństw, napotykających w swych staraniach o potomstwo na trudności oraz w intencji rodziców oczekujących na narodziny dziecka.

Monastyczna liturgia godzin z benedyktynkami sakramentkami

Miejsce: Kościół pw. św. Kazimierza Królewicza

Do wspólnej modlitwy zapraszają siostry Benedyktynki od Nieustannej Adoracji Najświętszego Sakramentu

Msza w intencji beatyfikacji kard. Wyszyńskiego

Jak co miesiąc – każdego 28 dnia miesiąca o godz. 19.00 odprawiana jest Msza św. w Archikatedrze Warszawskiej. Po jej zakończeniu, w kaplicy Prymasa Tysiąclecia odmawiana jest modlitwa o beatyfikację Prymasa Tysiąclecia.

Modlitwa przy pomniku „Gloria Victis” w godzinie „W”

Miejsce: Cmentarz Wojskowy na Powązkach

W modlitwie weźmie udział metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz

I sobota miesiąca – zawierzenie Maryi

Parafia: Warszawa. Św. Andrzeja Boboli – Sanktuarium

W sanktuarium św. Andrzeja Boboli w I sobotę miesiąca odbywa się uwielbienie, różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi. W programie także konferencje, świadectwa i Msza święta

Msza z uczestnikami Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę

Parafia: Warszawa. Matki Bożej Fatimskiej

W drodze na Jasną Górę pątnicy zatrzymają się na Mszę św. w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Ursusie.