Wydarzenia: modlitwa

Msza w intencji beatyfikacji kard. Wyszyńskiego

Parafia: Warszawa. Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście

Jak co miesiąc – każdego 28 dnia miesiąca o godz. 19.00 odprawiana jest Msza św. w Archikatedrze Warszawskiej. Po jej zakończeniu, w kaplicy Prymasa Tysiąclecia odmawiana jest modlitwa o beatyfikację Prymasa Tysiąclecia.

Ekumeniczna Liturgia Męczenników

Miejsce: Kościół sióstr franciszkanek służebnic Krzyża pw. św. Marcina

Wspólnota Sant’Egidio zaprasza na modlitwę za chrześcijan, którzy w minionym roku oddali swoje życie za Ewangelię. Mottem modlitwy, której przewodniczyć będzie kard. Kazimierz Nycz są słowa „Wierni łagodnej sile miłości”

Monastyczna liturgia godzin z benedyktynkami sakramentkami

Miejsce: Kościół pw. św. Kazimierza Królewicza

Do wspólnej modlitwy zapraszają siostry Benedyktynki od Nieustannej Adoracji Najświętszego Sakramentu

Msza o beatyfikację Sługi Bożego Augusta Hlonda

Msza w intencji jego beatyfikacji odprawiana jest każdego 22. dnia miesiąca.