Wydarzenia: modlitwa

Msza w intencji beatyfikacji kard. Wyszyńskiego

Parafia: Warszawa. Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście

Odprawiana jest w Archikatedrze Warszawskiej każdego 28 dnia miesiąca o godz. 19.00. Po jej zakończeniu, w kaplicy Prymasa Tysiąclecia odmawiana jest modlitwa o beatyfikację Prymasa Tysiąclecia.

Adoracja „Trwać przed Panem”

Parafia: Warszawa. Narodzenia NMP na Lesznie
Formacja: Wspólnota MAMRE

Wspólnota Przymierza Rodzin Mamre zaprasza na adorację w każdy czwarty piątek miesiąca.

Warszawskie Spotkania Benedyktyńskie

Miejsce: Kościół pw. św. Kazimierza Królewicza

Spotkanie pt. „Zdecydować się na prawdę” poprowadzi o. Włodzimierz Zatorski OSB.

Spotkanie grupy medytacyjnej

Miejsce: Kościół pw. św. Alberta Chmielowskiego i św. Andrzeja Apostoła

Grupa działa w ramach Światowej Wspólnoty Medytacji Chrześcijańskiej (WCCM).

Modlitwa w I sobotę miesiąca na UKSW

Miejsce: Kościół Akademicki Św. Józefa
Formacja: Duszpasterstwo akademickie UKSW

„W pierwszą sobotę miesiąca pamiętaj o Sercu Maryi” – na adorację, różaniec i Mszę świętą zaprasza duszpasterstwo akademickie UKSW.

Modlitwa mężczyzn za dzieci i młodzież

Parafia: Ożarów. Miłosierdzia Bożego

W każdą I sobotę miesiąca zapraszamy mężczyzn na wspólną modlitwę różańcową w intencji dzieci i młodzieży. Po modlitwie – 3-minutowa konferencja.

Msza z okazji odpustu parafialnego

Parafia: Warszawa. Opatrzności Bożej na Ochocie

Eucharystii z okazji parafialnego święta będzie przewodniczył kard. Kazimierz Nycz, metropolita warszawski

Studencka „Siódemka”

Parafia: Warszawa. Najświętszego Zbawiciela
Formacja: Duszpasterstwo Akademickie „SANDAŁ”

Msza akademicka w kościele Najświętszego Zbawiciela w Warszawie w każdą środę o 7.00, a po niej śniadanie dla studentów.