Wydarzenia: Droga Krzyżowa

Wielkopostne spotkanie modlitewne ruchów i stowarzyszeń katolickich

Parafia: Warszawa. Opatrzności Bożej w Wilanowie

Rozpocznie się Mszą świętą pod przewodnictwem bp. Piotra Jareckiego o godz. 18.00 a po niej zostanie odprawione nabożeństwo Drogi Krzyżowej z udziałem członków ruchów i stowarzyszeń katolickich działających na terenie Archidiecezji Warszawskiej.

Droga krzyżowa

Parafia: Warszawa. Narodzenia NMP na Lesznie

Zaraz po wieczornej Mszy św. rozpocznie się Droga krzyżowa prowadzona przez teatr „Logos” z Łodzi. Obrazom poszczególnych stacji zapowiadanych w języku polskim i angielskim, towarzyszyć będzie muzyka klasyczna. Każdy z uczestników będzie mógł otrzymać płytkę CD z muzyką.

Ekstremalna Droga Krzyżowa: Warszawa-Zakroczym

Miejsce: Kościół ojców kapucynów pw. Przemienienia Pańskiego

Rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.30 w kościele kapucynów. Trasa nawiązuje do postaci bł. o. Honorata Koźmińskiego, który po kasacie zakonów po Powstaniu Styczniowym, przebył podobną drogę z Warszawy do Zakroczymia.

XVII Ogólnopolska Droga Krzyżowa Ludzi Pracy

Parafia: Warszawa. Św. Stanisława Kostki na Żoliborzu

Ulicami Żoliborza przejdzie XVII Ogólnopolska Droga Krzyżowa Ludzi Pracy.