Wydarzenia: rekomendowane

Święcenia prezbiteratu

Parafia: Warszawa. Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście

Transmisja telewizyjna uroczystości z Archikatedry Warszawskiej na stronie archwwa.pl

Msza św. w intencji rodzin podczas Ogólnopolskiego Spotkania Rodzin

Parafia: Niepokalanów. Niepokalanego Poczęcia NMP

Uroczystej Eucharystii będzie przewodniczył kard. Kazimierz Nycz.

„Wiara to fascynujące spotkanie”- prezentacja książki i spotkanie z autorem

Miejsce: Dom Arcybiskupów Warszawskich

Ks. Matteo Campagnaro przedstawi propozycję wychowawczą ks. Luigii Giussaniego, założyciela ruchu Comunione e Liberazione oraz odpowie m.in. na pytania czy wiara jest interesująca dla współczesnego Polaka.

Msza w intencji beatyfikacji kard. Wyszyńskiego w 37. rocznicę jego śmierci

Jak co miesiąc – każdego 28 dnia miesiąca o godz. 19.00 odprawiana jest Msza św. w Archikatedrze Warszawskiej. W 37. rocznicę śmierci Prymasa Tysiąclecia Eucharystii będzie przewodniczył kard. Kazimierz Nycz. Po jej zakończeniu, w kaplicy Prymasa Tysiąclecia odmawiana jest modlitwa o beatyfikację Prymasa Tysiąclecia.

Koncert muzyki sakralnej w 37. rocznicę śmierci Sł. B. kard. Stefana Wyszyńskiego

Miejsce: Warszawa. Kościół seminaryjny

Centralna procesja Bożego Ciała

Uroczystą Mszą św. o godz. 10.00 w archikatedrze św. Jana Chrzciciela rozpoczną się w Warszawie obchody Bożego Ciała. Eucharystii będzie przewodniczył kard. Kazimierz Nycz, który bezpośrednio po Mszy świętej poprowadzi centralną procesję do czterech ołtarzy.