Wydarzenia: kurs bierzmowania dla dorosłych

Parafia: Warszawa. Św. Kazimierza

Cykl katechez dla dorosłych przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania rozpocznie się w poniedziałek 7 stycznia o godz. 20.00.

Parafia: Warszawa. Św. Tomasza Apostoła

Cykl 10 spotkań dla dorosłych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania rozpocznie się 11 lutego. Spotkania w poniedziałki o godz. 20.00 w domu parafialnym „Betania”.

Parafia: Warszawa. Bł. Władysława z Gielniowa

Cykl 10 katechez dla dorosłych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania rozpocznie się 8 marca o godz. 18.30

Parafia: Warszawa. Św. Kazimierza

Cykl katechez dla dorosłych przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania rozpocznie się w poniedziałek 1 kwietnia o godz. 20.00.

Parafia: Warszawa. Św. Kazimierza

Cykl katechez dla dorosłych przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania rozpocznie się w poniedziałek 2września o godz. 20.00.