Parafia: Pruszków. Św. Kazimierza

WOLNE MIEJSCA. ZAPISZ SIĘ. Spotkania składają się z wykładu, warsztatu i pracy indywidualnej narzeczonych. Ze względu na pracę w małych grupach należy wcześniej się zapisać.

Roczny kurs przedmałżeński

Parafia: Warszawa. Najświętszego Zbawiciela
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie „Sandał”

Duszpasterstwo Akademickie „Sandał” organizuje roczny kurs przedmałżeński. Spotkania odbywają się co dwa tygodnie. Rozpoczynają się 10 października 2019 r., o godz. 19.15 na plebanii

Parafia: Warszawa. Świętego Krzyża na Trakcie Królewskim

WOLNE MIEJSCA. ZAPISZ SIĘ. Kurs w formie nadzwyczajnej – dla narzeczonych, którzy z uzasadnionych powodów – takich jak: zamieszkiwanie poza granicami kraju lub w różnych miastach, specyficzny rodzaj pracy, nie mogą uczestniczyć w formie zwyczajnej katechizacji przedślubnej.

Parafia: Brwinów. Św. Floriana

Miejsce: Dom Rekolekcyjny w Laskach k. Warszawy
Organizator: Wspólnota "Małżeńskie Drogi"

Wolne miejsca. Zapisz się. Kurs przedmałżeński w formie rekolekcji. Główną formą spotkań jest dialog w parach. Rekolekcje prowadzi wspólnota małżeńska „Małżeńskie Drogi”. Terminy spotkań: 8 – 10 i 23 listopada 2019 r. piątek: od godz.17.30 do 22.30 sobota: …

Parafia: Zalesie Górne. Św. Huberta

WOLNE MIEJSCA. Zapisz się. Kurs w formie nadzwyczajnej – dla narzeczonych, którzy z uzasadnionych powodów – takich jak: zamieszkiwanie poza granicami kraju lub w różnych miastach, specyficzny rodzaj pracy, nie mogą uczestniczyć w formie zwyczajnej.