Wydarzenia: wspólnoty

Projekcja Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Anna”

Miejsce: Sala Caritas, ul. Krakowskie Przedmieście 62, wejscie od ulicy Bednarskiej
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie św. Anny

W tym roku dyskusje dotyczą filmów poruszających temat męskości i kobiecości.

Msza i spotkanie duszpasterstwa środowisk medycznych

Parafia: Warszawa. Św. Zygmunta
Wspólnota: Duszpasterstwo Środowisk Medycznych

Decyzją kard. Kazimierza Nycza kościół św. Zygmunta na Bielanach jest kościołem środowisk medycznych archidiecezji warszawskiej

Spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży

Parafia: Warszawa. Matki Bożej Królowej Polski na Marymoncie

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza na spotkania młodych ludzi w wieku 13-30 lat, pragnących twórczo i aktywnie wykorzystać czas swojej młodości.

Parafia: Warszawa. Wszystkich Świętych
Wspólnota: Droga Neokatechumenalna

Katechiści i wspólnota zapraszają dorosłych i młodzież w niedziele o godz. 19.30 i czwartki o godz. 20.00

Studencka Służba Liturgiczna

Parafia: Warszawa. Najświętszego Zbawiciela
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie „Sandał”

Zapraszamy młodych mężczyzn do posługi w ramach Studenckiej Służby Liturgicznej przy Duszpasterstwie Akademickim „Sandał” w Warszawie. Posługujemy na Mszy akademickiej w kościele Zbawiciela o godz. 20.30 w niedzielę.

Dwudziestka i ½

Parafia: Warszawa. Najświętszego Zbawiciela
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie „Sandał”

Duszpasterstwo Akademickie „Sandał” zaprasza na Mszę akademicką w kościele Zbawiciela w Warszawie w każdą niedzielę o 20.30, a po niej spotkanie w kawiarence.

Spotkanie wspólnoty „Miriam”

Miejsce: Kościół Akademicki Św. Józefa
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie UKSW

MIRIAM – wspólnota dla studentów ukierunkowana na ewangelizację w duchu maryjnym – spotkania w poniedziałki e wtorki o godz. 18.30 w pokoju duszpasterskim lub kościele św. Józefa

Spotkanie grupy modlitewnej

Miejsce: Kościół Akademicki św. Anny
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie św. Anny

Akademicka wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza młodzież studiującą, w wieku 19-25 lat na spotkania modlitewne w poniedziałki o godz. 19.15 w krużgankach kościoła akademickiego św. Anny. Zapraszamy już wcześniej na Mszę świętą celebrowaną przez opiekuna grupy o godzinie 18.30.

Parafia: Rybie. Św. Bartłomieja Apostoła
Wspólnota: Droga Neokatechumenalna

Katechiści i wspólnota zapraszają dorosłych i młodzież w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30

Parafia: Warszawa. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Męczenników Rzymskich