Wydarzenia: wydarzenie

Niedziela Biblijna – I Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego

Miejsce: Kościół pw. św. Kazimierza Królewicza
Organizator: Dzieło Biblijne

W programie katecheza nt. Listu do Galatów oraz adoracja Najświętszego Sakramentu.

Msza w uroczystość NMP Królowej Polski

Parafia: Warszawa. Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście

Kard. Kazimierz Nycz będzie przewodniczył w Archikatedrze Warszawskiej Mszy św. w intencji Ojczyzny.

Święcenia kapłańskie u pallotynów

Parafia: Ołtarzew. NMP Królowej Apostołów

Kard. Kazimierz Nycz udzieli święceń kapłańskich pallotyńskim diakonom podczas Mszy w sobotę 6 maja o godz. 11.

Msza w intencji motocyklistów na otwarcie sezonu

Parafia: Stara Iwiczna. Zesłania Ducha Świętego
Organizator: Grupa motocyklowa przy parafii p.w. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej

Wiosenna msza w intencji bezpiecznego sezonu motocyklowego.

Święcenia diakonatu

Miejsce: Kościół seminaryjny

Kard. Kazimierz Nycz udzieli święceń diakonatu ośmiu klerykom V roku warszawskiego Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego

Pielgrzymka rowerowa „Fatima w Warszawie”

Zainteresowani mogą zgłaszać się do 11 maja. Finał pielgrzymki w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Warszawie.

Święcenia diakonatu u jezuitów

Parafia: Warszawa. Św. Andrzeja Boboli w Warszawie – Sanktuarium

Kard. Kazimierz Nycz udzieli święceń diakonatu jezuitom 13 maja podczas Mszy św. w sanktuarium św. Andrzeja Boboli.

Główna Msza z okazji 100. rocznicy objawień fatimskich

Parafia: Warszawa. Matki Bożej Fatimskiej

W 100. rocznicę objawień fatimskich kard. Kazimierz Nycz będzie przewodniczył uroczystej Mszy w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Warszawie.