Wydarzenia: wydarzenie

Kolonie dla dzieci i młodzieży

Parafia: Zaborów. Nawiedzenia NMP

Dzieci i młodzież wraz z katechetami wezmą udział w koloniach organizowanych przez parafię nad morzem w miejscowości Sztutowo.

„MaxFestival 2017” – Rekolekcyjne Spotkanie Młodych

Parafia: Niepokalanów. Niepokalanego Poczęcia NMP

W tym roku gośćmi specjalnymi Max Festiwalu będą m.in. s. Anna Maria Pudełko, red. Tomasz Terlikowski, Maciej Gnyszka
Młodym towarzyszyć będzie zespół Boguchwała

Sesja Rady Biskupów Diecezjalnych

Miejsce: Jasna Góra

W corocznych obradach weźmie udział metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz.

X Pallotyńskie Spotkanie Młodych 2017

Parafia: Ołtarzew. NMP Królowej Apostołów

Pod koniec wakacji pallotyni zapraszają młodzież na X Pallotyńskie Spotkanie Młodych. W tym roku odbędzie się pod hasłem: „O Matko! Najprostsza droga do Boga”.

Ogólnopolskie Czuwanie Młodych w Gietrzwałdzie

Miejsce: Pola Gietrzwałdzkie

„Gietrzwałd Młodych” to spotkanie na Polach Gietrzwałdzkich z okazji 140 rocznicy objawień

Wyjazd integracyjny duszpasterstwa Magis

Parafia: Grójec. Św. Mikołaja Biskupa
Formacja: Duszpasterstwo Młodzieży MAGIS

To dobra okazja, żeby zintegrować się ze sobą – na początek nowego roku, z zamiarem całorocznych spotkań w duszpasterstwie młodzieży MAGIS.