Wydarzenia: wydarzenie

10. Piknik z Tatą

Parafia: Warszawa. Bł. Edwarda Detkensa

Podczas tegorocznej imprezy w Lesie Bielańskim w niedzielę 24 czerwca w godz. 10-15 nie zabraknie męskich atrakcji takich jak prezentacja wozu bojowego Straży Pożarnej, zdalnie sterowanego modelu TIR-a czy pojazdu elektrycznego z firmy Byś.

Uroczystość wręczenia medali „Za zasługi dla Archidiecezji Warszawskiej”

Parafia: Warszawa. Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście

Są nimi odznaczani świeccy zaangażowani w pracę na rzecz diecezji lub parafii

Msza św. w uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

Eucharystii będzie przewodniczył kard. Kazimierz Nycz, który wcześniej wręczy medale „Zasłużony dla Archidiecezji Warszawskiej”. W koncelebrze będą proboszczowie nagrodzonych osób

Msza dziękczynna za dar życia w 80. rocznicę urodzin bp. Mariana Dusia

Parafia: Warszawa. Św. Anny w Wilanowie

Bp Marian Duś – biskup pomocniczy senior archidiecezji warszawskiej świętuje w tym roku jubileusz 50-lecia święceń kapłańskich i 80. rocznicę urodzin.

20-lecie koronacji obrazu Matki Bożej Tęskniącej – Powsińskiej

Parafia: Warszawa. Św. Elżbiety

Rocznica będzie okazją do modlitw dziękczynno-błagalnych przez wstawiennictwo Powsińskiej Madonny.

38. Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna na Jasną Górę

Miejsce: Kościół Akademicki św. Anny

W tym roku hasłem przewodnim będą słowa „Niech zstąpi Duch Twój!”, wypowiedziane przez św. Jana Pawła II podczas pielgrzymki do Ojczyzny.

Pielgrzymka młodzieży do wioski Taizé

Parafia: Warszawa. Matki Bożej Królowej Polski na Marymoncie

Zaprasza parafia Matki Bożej Królowej Polski. Zgłoszenia: do 30 czerwca lub do wyczerpania miejsc