Rozpoczęcie kursu bierzmowania dla dorosłych

Parafia: Warszawa. Najświętszego Zbawiciela
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie „Sandał”
Spotkania odbywają się w poniedziałki i niektóre czwartki o godz. 20.00 w kościele. Bierzmowanie w pierwszej połowie grudnia.

>> Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Dla osób starszych – zwłaszcza studentów – którzy nie przyjeli jeszcze bierzmowania, przewidziany jest cykl spotkań o charakterze wykładowo-konwersatoryjnym organizowany przez działające przy Parafii Najświętszego Zbawiciela Duszpasterstwo Akademickie Sandał.

KIEDY? GDZIE? >> Kurs przygotowawczy rozpocznie się 15 października 2018 roku. Spotkania odbywają się w poniedziałki i niektóre czwartki o 20.00 w kościele.

JAK DŁUGO? >> Na kurs złoży się około 9 spotkań związanych z tematyką sakramentalną i próba przed ceremonią bierzmowania. Każde spotkanie trwa ok. 1 godzinę. Przewidywane zakończenie kursu i przyjęcie sakramentu – 8 grudnia 2018 roku (sobota).

DOKUMENTY? >> Przed przystąpieniem do sakramentu należy dostarczyć akt chrztu, informację o wybranym imieniu do bierzmowania oraz imię i nazwisko świadka bierzmowanie wraz z odpowiednią zgodą jego proboszcza. Jeżeli jesteś spoza Parafii Zbawiciela, możesz przystąpić do sakramentu, należy jednak dostarczyć zgodę własnego proboszcza na przygotowanie i przyjęcie bierzmowania poza parafią. POWYŻSZE DOKUMENTY NALEŻY DOSTARCZYĆ DO PIĄTEGO SPOTKANIA (włącznie).

ZAPISY >> Jeżeli chcesz wziąć udział w kursie >> wypełnij formularz zgłoszeniowy.

DATY SPOTKAŃ >> 15 października, 18 października (czwartek), 22 października, 29 października, 5 listopada, 12 listopada, 19 listopada, 26 listopada, 3 grudnia, 6 grudnia (czwartek) – próba przed uroczystością. UWAGA! TERMINY MOGĄ ULEC ZMIANIE!

Szczegółowe informacje można uzyskać w kancelarii parafialnej lub kontaktując się z księdzem odpowiedzialnym za przygotowanie do bierzmowania dorosłych (ks. Piotr RYMUZA) >> możesz skorzystać z formularza kontaktowego.