Spotkanie Duszpasterstwa Akademickiego NURT

Parafia: Warszawa. Opatrzności Bożej w Wilanowie
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie „Nurt”
Spotkania duszpasterstwa akademickiego, działającego przy Świątyni Opatrzności Bożej odbywają się w czwartki o godz. 20.00

Najpierw schodzimy się na krótką modlitwę w Panteonie Wielkich Polaków, a po niej idziemy do budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II obok Świątyni Opatrzności Bożej, gdzie jest część formacyjna i integracyjna. Zasadniczo część formacyjna kończy się około 23.00, ale pozostać i porozmawiać można na dużo dłużej.

Zapraszamy nie tylko studentów, ale także osoby, które choć są po studiach, to nie odnalazły jeszcze dla siebie wspólnoty, a chcą mieć z kim pogadać. Jeśli jednak jesteś w liceum a nasze spotkania Cię interesują – przyjdź, zapraszamy! Naszym duszpasterzem jest ks. Jarek Kotula.