Spotkanie Klubu Symeona i Anny

Parafia: Warszawa. Św. Jana Pawła II
Duszpasterstwo ludzi starszych zaprasza na spotkania i dni skupienia.

W każdy czwartek na plebanii odbywają się spotkania Klubu Symeona i Anny. W programie: jutrznia, wykład biblijny lub konferencja wraz z  dyskusją i omówieniem działań Klubu i wolontariatu na następny tydzień.

Klub Symeona i Anny organizuje też dni skupienia przeznaczone dla ludzi starszych, szczególnie tych, którym trudno dotrzeć do kościoła. Odbywać się one będą w każdą drugą sobotę parzystych miesięcy o godz. 10.00. W programie: modlitwa, konferencja kapłana, Adoracja Najświętszego Sakramentu, możliwość spowiedzi, Msza Święta, wspólny posiłek. Na zakończenie – rozmowy, dzielenie się życiem.

Terminy najbliższych DNI SKUPIENIA: 11 lutego – Dzień Chorego, 8 kwietnia i 10 czerwca – godz. 10.00

Potrzebę przywiezienia do kościoła i odwiezienia prosimy zgłaszać pod numery telefonów: 603 133 615 lub 600 571 643.