Rok św. Stanisława Kostki – spotkanie modlitewne dla dzieci i młodzieży

Parafia: Warszawa. Św. Andrzeja Boboli
W programie m.in. Msza święta pod przewodnictwem bp. Michała Janochy oraz spotkania modlitewne prowadzone przez Mocnych w Duchu i młodych ze wspólnoty "Młodość - lubię to"

Spotkanie ze św. Stanisławem Kostką rozpocznie się nabożeństwem dla dzieci o godzinie 17.00, po którym o godzinie 18.00 będzie sprawowana Msza święta pod przewodnictwem bp. Michała Janochy. Po mszy będzie czas radosnego uwielbienia przygotowanego dla młodzieży. Wszystkie nabożeństwa będzie prowadził zespół „Mocni w Duchu” wraz z młodymi ludźmi ze wspólnoty „Młodość – lubię to!”.

Liturgiczną Służbę Ołtarza zapraszamy do służenia podczas Mszy świętej. Opiekunów ministrantów z dekanatu mokotowskiego, prosimy o kontakt z o. Jakubem Szelką SJ (jszelka@gmail.com), w celu przekazania informacji o liczbie ministrantów.