Warsztaty śpiewu liturgicznego „Kyrie Eleison”

Parafia: Łomianki. Św. Małgorzaty DM
Warsztaty są skierowane do osób rozmiłowanych w śpiewie wielogłosowym i liturgii, dla których muzyka i śpiewanie jest przestrzenią piękna i modlitwy.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kolejnych Warsztatach Liturgicznych. Poprowadzą je ponownie nieocenieni: Ula Rogala i Rafał Maciejewski oraz wybitny kompozytor Piotr Pałka, którego po raz pierwszy będziemy mieli przyjemność gościć w Łomiankach.

Warsztaty będą odbywać się przy parafii św. Małgorzaty w Łomiankach. Jeżeli śpiewasz i lubisz to robić, albo planujesz zacząć – od jakiegoś czasu o tym myślisz, a może rodzi się dopiero u Ciebie pragnienie śpiewania, gorąco zapraszamy na warsztaty! – zachęcają organizatorzy

ZAPISY: www.warsztaty-parafialomianki.pl (prosimy o wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego)

KOSZT UDZIAŁU: 50 zł
Organizator zapewnia podczas warsztatów napoje zimne i gorące, przekąski słodkie podczas przerw jak również materiały warsztatowe. W dniu 16 marca 2019 r. przewidziany jest obiad za dodatkową opłatą . Szczegółowe informacje zostaną przekazane w terminie późniejszym.

TERMIN: Warsztaty rozpoczną się 15 marca 2019 r. w godzinach popołudniowych (17.00-18.00) a zakończą w dniu 17 marca 2019 r. do godz. 15.00.

PYTANIA: Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]
Szczegółowe informacje dotyczące opłaty, harmonogramu i organizacji zostaną przekazane po otrzymaniu zgłoszenia udziału w warsztatach.