„Wielbi dusza moja Pana” – warsztaty muzyczne z Jakubem Tomalakiem

Miejsce: Dobre Miejsce
W ramach projektu Anima MEA Dobre Miejsce – Katolickie Centrum Kultury organizuje rekolekcje artystyczne składające się z różnych warsztatów

Jednym z nich są warsztaty muzyczne, które poprowadzą: Jakub Tomalak, ks. Grzegorz Mączka oraz Agnieszka Kowalik. Warsztaty skierowane są do osób zainteresowanych głębszym poznaniem swojej duszy poprzez śpiew, rekolekcje i wspólną modlitwę a jednocześnie chcących udoskonalić swój warsztat wokalny lub instrumentalny.

W czasie warsztatów uczestnicy, pod okiem profesjonalistów, będą mogli pogłębić swoją wiedzę o muzyce liturgicznej, rozszerzyć repertuar o nowe pieśni wielogłosowe i aranżacje pieśni tradycyjnych, wzbogacić doświadczenie z zakresu emisji, a także wysłuchać rekolekcji o duszy ludzkiej. Celem warsztatów jest również poznawanie „duchowości muzycznej”, która pogłębia to, co robimy w kościele – w jaki sposób śpiewamy, dla kogo śpiewamy i co śpiewamy.

Szczegóły i zapisy: www.dobremiejsce.org