Wszystko co chciałbyś wiedzieć o Bogu, ale nie masz kogo zapytać. “Teologia dla zabieganych” na PWTW

Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie zaprasza na dwuletni kurs "Teologii dla zabieganych", który poprowadzą bibliści i teolodzy m.in. s. dr Judyta Pudełko PDDM, ks. dr Grzegorz Strzelczyk, o. dr Wacław Królikowski SJ, ks. prof. Krzysztof Bardski. Zgłoszenia są przyjmowane do 30 września

Dla wszystkich, którym brakuje czasu, uczelnia – oprócz sześcioletnich studiów – proponuje kurs „Teologii dla zabieganych”. – Dwa lata, dwa razy w miesiącu po cztery godziny – by umocnić to, co w nas jest piękne – podkreśla ks. prof. Pawlina, rektor PWTW.

W ciągu czterech semestrów studium można poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z Biblią, z fundamentami wiary i chrześcijańskim stylem życia we współczesnym świecie. – Teologia jest dla wszystkich, nie tylko dla przygotowujących się do kapłaństwa. Inwestujemy w swój intelekt, w karierę, a trzeba przecież zadbać o duchowość – dodaje ks. prof. Pawlina.

Jak usłyszeć Boga? Jak obronić wiarę? W jakiego Boga wierzę? Jak wygrać życie? Na te pytania odpowiedzą: ks. dr Grzegorz Strzelczyk, ks. dr Wojciech Bartkowicz, s. dr Judyta Pudełko PDDM, o. dr Wacław Królikowski SJ, ks. dr Andrzej Persidok, ks. prof. Krzysztof Bardski, ks. dr Maciej Raczyński-Rożek, ks. prof. Paweł Bartkiewicz.

W zajęciach mogą uczestniczyć wszystkie osoby pełnoletnie bez względu na wiek, wykształcenie i miejsce zamieszkania. Uczelnia zaprasza zarówno liderów, animatorów wspólnot chrześcijańskich, jak i osoby poszukujące swojej indywidualnej drogi do Boga.  Zgłoszenia uczestnictwa przyjmuje Sekretariat Papieskiego Wydziału Teologicznego do 30 września 2019 roku.

Więcej >>> pwtw.pl