Czuwanie wielkopostne. Adoracja krzyża. Różaniec

W piątek 27 marca w kościele seminaryjnym odbędzie się Czuwanie wielkopostne i adoracja krzyża a następnie różaniec Początek o godz. 20.00

Transmisja Mszy świętej – 27 marca 2020

Codziennie wieczorna Msza św. sprawowana o godz. 18.30 w kościele seminaryjnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Józefa w Warszawie będzie transmitowana w mediach Archidiecezji Warszawskiej. To odpowiedź na potrzeby wiernych, którzy z powodu zagrożenia zakażeniem koronawirusem pozostają w domach.

Transmisja Mszy świętej – 26 marca 2020

Transmisja Mszy świętej 25 marca 2020

Pogrzeb ks. Piotra Pawlukiewicza

Mszy św. pogrzebowej przewodniczy kard. Kazimierz Nycz

Pogrzeb ks. Piotra Pawlukiewicza. Msza święta

Transmisja na archwwa.pl • Mszy świętej pogrzebowej będzie przewodniczył kard. Kazimierz Nycz • Ze względu na wprowadzone obostrzenia administracyjne Msza św. pogrzebowa odbędzie się tylko z udziałem najbliższych.

Msza św. za śp. ks. Piotra Pawlukiewicza

Retransmisja Mszy św. w kościele Nawiedzenia NMP w Warszawie w intencji śp. ks. Piotra Pawlukiewicza. Przewodniczył bp Rafał Markowski

Różaniec i Msza św. w intencji śp. ks. Piotra Pawlukiewicza

Mszy św. w intencji ks. Piotra Pawlukiewicza będzie przewodniczył bp Rafał Markowski oraz księża z tego samego rocznika seminaryjnego, co ks. Pawlukiewicz. Wcześniej, od ok. godz. 19.25 różaniec.

Paradoks pośrodku Wielkiego Postu – niedziela radości. Msza św. z bp. Janochą [RETRANSMISJA]

Niedzielnej Eucharystii w kościele seminaryjnym o godz. 11.00 przewodniczył bp Michał Janocha • “Pośrodku Wielkiego Postu, pośrodku epidemii, pośrodku tych niezwykłych rekolekcji, które są nam dane, Kościół przeżywa niedzielę radości Laetere”

Czuwanie wielkopostne. Adoracja krzyża. Różaniec

W piątek 20 marca w kościele seminaryjnym odbędzie się Czuwanie wielkopostne i adoracja krzyża. Początek o godz. 20.00