“Rycerzyk Niepokalanej” zaprasza na Ogólnopolskie Spotkanie Dzieci do Niepokalanowa

Już po raz trzeci "Rycerzyk Niepokalanej" organizuje 14 września Ogólnopolskie Spotkanie Dzieci w Niepokalanowie. Zaproszeni są nie tylko czytelnicy pisma, ale wszystkie rodziny z dziećmi.

Podobnie jak w ubiegłym roku organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci z całej Polski, zachęcając je do przebrania się za rycerza lub damę dworu. Na koniec zorganizowany będzie dla nich konkurs na najdzielniejszych i najpiękniejszych dworzan.

Ponadto każdy mały uczestnik otrzyma kolejną figurkę do kolekcji, tym razem figurkę Niepokalanej, która towarzyszyć mu będzie do następnego Spotkania Dzieci w Niepokalanowie.

W programie spotkania przewidziano Eucharystię, ciepły posiłek, zwiedzanie Niepokalanowa czy koncert zespołu Mała Armia Jezusa. Nie zabraknie też licznych atrakcji dla dzieci, takich jak zabawy na dmuchańcach, warsztaty, bańki mydlane. Eucharystii  dla wszystkich uczestników przewodniczyć będzie bp Wojciech Osial – biskup pomocniczy diecezji łowickiej.

Będzie również możliwość wstąpienia w szeregi Rycerstwa Niepokalanej, które założył św. Maksymilian M. Kolbe.

Chętni do udziału mogą się zapisać telefonicznie, dzwoniąc do Redakcji Rycerzyka Niepokalanej: 46 864 21 47 lub wysyłając e-mailem swoje zgłoszenie na adres: [email protected]

Oto szczegółowy program Spotkania:

9:00 Zapisy w recepcji, zwiedzanie Niepokalanowa
10:45 Przygotowanie do Eucharystii
11:00 Eucharystia
12:30 Ciepły posiłek, atrakcje dla dzieci, konkursy
14:30 Koncert Małej Armii Jezusa
15:30 Rozdanie nagród
17:00 Zakończenie spotkania

 

ad/Stacja7