Rekolekcje ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym

Parafia: Warszawa. Św. Anny w Wilanowie
Wspólnota: Odnowa w Duchu Świętym

Cykl 11 spotkań ewangelizacyjnych rozpocznie się 7 października we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej

Kurs “Droga Zacheusza”

Parafia: Warszawa. Nawiedzenia NMP na Nowym Mieście
Wspólnota: Wspólnota Emmanuel

Kurs jest przeznaczony dla każdego, kto pragnie, by wyznawana przez niego wiara miała większy wpływ na jego codzienne aktywności, bądź szuka sensu codziennego życia i jego spójności z podejmowanymi praktykami religijnymi.

Wystawa pt. “Lux in tenebris lucet”. Męczeństwo biskupa Władysława Gorala

Miejsce: Muzeum Archidiecezji Warszawskiej

Wystawa poświęcona bł. bp. Władysławowi Goralowi w 20. rocznicę beatyfikacji w gronie 108. męczenników II wojny światowej

Msza święta i spotkanie Ruchu Światło-Życie

Parafia: Warszawa. Bł. Władysława z Gielniowa
Wspólnota: Wspólnota Ruchu Światło-Życie

O 18:00 msza święta, a po niej spotkanie wspólnoty, które prowadzi ks. Zbigniew Sawiak

Rozpoczęcie kursu przedmałżeńskiego

Parafia: Zalesie Górne. Św. Huberta

LISTA UCZESTNIKÓW ZAMKNIĘTA. Kurs w formie nadzwyczajnej – dla narzeczonych, którzy z uzasadnionych powodów – takich jak: zamieszkiwanie poza granicami kraju lub w różnych miastach, specyficzny rodzaj pracy, nie mogą uczestniczyć w formie zwyczajnej.

ARKA 2019 – Pokaz filmu pt. “Niesamowita łaska: Aretha Franklin”

Miejsce: Dobre Miejsce

Dobre Miejsce po raz kolejny ma okazję być częścią Festiwalu Filmów Chrześcijańskich Arka. Zaprasza na premierowy pokaz filmu “Niesamowita łaska”. To historia amerykańskiej muzyki zapisana na filmie który nigdy nie ujrzał światła dziennego.

„W jakim sensie Kościół jest naszą matką?” – o. Salij OP z wykładem na Dominikańskiej Szkole Wiary

Miejsce: Klasztor dominikanów przy Freta

Dominikańska Szkoła Wiary zaprasza na wykład o. Jacka Salija OP zatytułowany „W jakim sensie Kościół jest naszą matką?”. Spotkanie odbędzie się w piątek 15 listopada o godz. 19:00 w Sali Prowincjalskiej.

Filopiątki

Parafia: Warszawa. Bł. Władysława z Gielniowa

Filopiątki to cykl spotkań filozoficznych prowadzonych przez ks. dr. Sławomira Szczepaniaka. Spotkania odbywają się w wybrane piątki w domu parafialnym

Spotkanie formacyjne DA SANDAŁ

Parafia: Warszawa. Najświętszego Zbawiciela
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie “Sandał”

Każdy student mile widziany na spotkaniu DA z elementami modlitwy, konwersatorium i integracji. Zaczynamy o 20.00 w dolnym kościele Zbawiciela przy Pl. Zbawiciela w Warszawie (wejście naprzeciwko Teatru Współczesnego).

Kurs przedmałżeński “Radość i Nadzieja”

Parafia: Milanówek. Św. Jadwigi Śląskiej

LISTA UCZESTNIKÓW ZAMKNIĘTA. Spotkania składają się z wykładu, warsztatu i pracy indywidualnej narzeczonych. Ze względu na pracę w małych grupach należy wcześniej się zapisać. Terminy spotkań: 16, 23 i 30 listopada 2019 r.