Seminarium Ducha Świętego

Miejsce: on-line
Wspólnota: Wspólnota Emmanuel

Seminarium potrwa 7 tygodni a rozpocznie się wspólną Eucharystią 10 kwietnia. Co tydzień, na stronie Wspólnoty Emmanuel będą publikowane kolejne materiały seminarium online, dostępne po zalogowaniu.

33-dniowe ćwiczenia duchowe przed zawierzeniem Jezusowi

Parafia: Warszawa. Opatrzności Bożej w Wilanowie

Zapraszamy do rozpoczęcia 33 dniowych ćwiczeń duchowych w celu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi według św. Ludwika Marii Grignion de Montfort, które rozpoczynamy samodzielnie w domach w środę 28 kwietnia.

Katechezy dla dorosłych o Eucharystii

Parafia: Warszawa. Św. Wojciecha na Woli

Parafia św. Wojciecha w Warszawie zaprasza na cykl konferencji formacyjnych skierowanych ku pogłębieniu wiary i znajomości nauki Kościoła. Tematem tegorocznych rozważań jest Eucharystia

MAC – Młodzieżowa Adoracja Czwartkowa

Parafia: Raszyn św. Szczepana

Zapraszamy na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu. W modlitwie pomogą członkowie Duszpasterstwa Młodych św. Szczepana

Spotkanie DA Nicolaus z gościem z Libanu

Parafia: Grójec. Św. Mikołaja Biskupa
Wspólnota: Duszpasterstwo akademickie “Nicolaus”

Zapraszamy studentów i “postakademików” na Mszę Św. o godz.19.30 i spotkanie z kolejnym gościem naszego duszpasterstwa. Tym razem będzie to Geogre z Libanu, który przeszedł z islamu na chrześcijaństwo

Spotkanie formacyjne DA SANDAŁ

Parafia: Warszawa. Najświętszego Zbawiciela
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie Sandał

Spotkania w duszpasterstwie odbywają się także w czasie epidemii. Mimo trudności, tworzymy wspólnotę, której potrzebujemy teraz, jak nigdy dotąd. Zapraszamy!