Katechumenat dorosłych

Miejsce: Kościół Monastycznych Wspólnot Jerozolimskich pw. Matki Bożej Jerozolimskiej

W ten czwartek 16 września o godz. 19.30 rozpoczyna się przygotowanie dorosłych do sakramentu chrztu, Komunii świętej i bierzmowania – zapraszają Monastyczne Wspólnoty Jerozolimskie

Kurs przed bierzmowaniem dla dorosłych

Miejsce: Kościół Akademicki św. Anny
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie św. Anny

Od środy 6 października duszpasterstwo akademickie św. Anny rozpoczyna kurs przygotowujący do przyjęcia sakramentu chrztu i bierzmowania dla osób dorosłych (powyżej 18. roku życia)

“Różaniec w kadrze” – konkurs fotograficzny

Parafia: Warszawa. Opatrzności Bożej na Ochocie
Wspólnota: Stowarzyszenie Żywy Różaniec

Wspólnota Żywego Różańca przy parafii Opatrzności Bożej w Warszawie na Ochocie ogłasza konkurs fotograficzny dla małych i dużych, amatorów i profesjonalistów.

Wystawa “Zwycięzca. Prymas dla Kościoła i Ojczyzny”

Miejsce: Muzeum Archidiecezji Warszawskiej

Do 21 listopada została przedłużona wystawa poświęcona kard. Stefanowi Wyszyńskiemu pt. “Zwycięzca. Prymas dla Kościoła i Ojczyzny”. Można ją oglądać w Muzeum Archidiecezji Warszawskiej.

Kurs przedmałżeński “Radość i Nadzieja”

Parafia: Brwinów. Św. Floriana

Wolne miejsca. Zapisz się. Spotkania składają się z wykładu, warsztatu i pracy indywidualnej narzeczonych. Ze względu na pracę w małych grupach należy wcześniej się zapisać.

Kurs przedmałżeński “Radość i Nadzieja”

Parafia: Grodzisk Mazowiecki. Św. Anny

Adoracja z Maryją

Parafia: Warszawa. Matki Bożej Królowej Polski na Marymoncie

W każdą sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na Adorację z Maryją, którą prowadzą zespoły uwielbienia z parafii.

Rozpoczęcie kursu lektorskiego 2021/2022

Miejsce: Warszawa. Kościół seminaryjny

Nowy kurs lektorski rozpocznie się 24 października 2021 o godz. 15:00 w kościele seminaryjnym.

Msza św. w intencjach Kościoła za wstawiennictwem św. Jana Pawła II

Parafia: Warszawa. Matki Bożej Częstochowskiej

W niedziele po 18. dniu miesiąca, przez cały rok 2021, w kościele Matki Bożej Częstochowskiej będzie odprawiana Msza św. za przyczyną św. Jana Pawła II w intencjach Kościoła.