Wystawa Larysy Jaromskiej “Owoc żywota”

Miejsce: Dobre Miejsce. Katolickie Centrum Kultury

Dobre Miejsce – Katolickie Centrum Kultury zaprasza na wystawę uznanej polskiej malarki Larysy Jaromskiej. Wystawa “Owoc żywota” prezentuje wybrane pozycje z dotychczasowej twórczości artystki, tematycznie oscylujących wokół osoby ludzkiej

Niedziela “Ad Gentes”: “Żyjmy Eucharystią”

II Niedziela Wielkiego Postu to dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Tego dnia ofiara do puszek jest przeznaczona na rzecz dzieła pomocy misjonarzom “Ad Gentes”

Msza św. w 26. rocznicę wznowienia Radia Niepokalanów

Parafia: Niepokalanów. Niepokalanego Poczęcia NMP

Eucharystii w intencji pracowników i słuchaczy rozgłośni będzie przewodniczył pierwszy dyrektor radia, a obecnie prowincjał franciszkanów konwentualnych o. Grzegorz Bartosik OFMConv.

Msza św. przy relikwiach św. Joanny Beretty Molli

Parafia: Warszawa. Najświętszego Zbawiciela

W każdą IV niedzielę miesiąca o godz. 11.30 w kościele Najświętszego Zbawiciela będzie sprawowana Msza św. za wstawiennictwem św. Joanny Beretty Molli, włoskiej lekarki, patronki rodzin, małżeństw oraz kobiet oczekujących potomstwa

Msza św. i modlitwa o owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia

Parafia: Warszawa. Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście

Jak co miesiąc mieszkańcy Warszawy będą modlili się w Archikatedrze Warszawskiej o owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia. O godz. 19:00 Mszy św. będzie przewodniczył ks. dr Wojciech Bartkowicz, rektor Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie, oraz wygłosi homilię na temat “Prymas Wyszyński a Seminarium”.

Koncert “Pieśni czasów ostatecznych”

Miejsce: online
Organizator: Centrum Myśli Jana Pawła II

W programie: staropolskie pieśni o zarazie i o sądzie ostatecznym. Występują: Adam Strug i Monodia Polska

Msza w Wielkopostnym Kościele Stacyjnym

To główny punkt dnia w wybranym na dany dzień Wielkopostnym Kościele Stacyjnym.

Msza św. z nabożeństwem do św. Michała Archanioła

Parafia: Warszawa. Matki Bożej Królowej Pokoju

W każdy poniedziałek o godz. 18:00 odprawiana jest Msza św. z nabożeństwem do św. Michała Archanioła.

Przygotowanie dorosłych do sakramentu bierzmowania

Parafia: Warszawa. Św. Aleksandra

Parafia św. Aleksandra rozpoczyna przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych, które ukończyły 20 rok życia. Spotkania będą się odbywać stacjonarnie, w dolnym kościele z zachowaniem reżimu sanitarnego w pięć kolejnych poniedziałków o godzinie 18.00. Początek 1 marca.