ARKA 2019 – Pokaz filmu pt. “Niesamowita łaska: Aretha Franklin”

Miejsce: Dobre Miejsce
Dobre Miejsce po raz kolejny ma okazję być częścią Festiwalu Filmów Chrześcijańskich Arka. Zaprasza na premierowy pokaz filmu "Niesamowita łaska". To historia amerykańskiej muzyki zapisana na filmie który nigdy nie ujrzał światła dziennego.

Po filmie spotkanie poprowadzi Mateusz Stolarski z portalu chrześcijańskiegranie.pl

“Niesamowita łaska/ Amazing Grace: Aretha Franklin” to przejmujący obraz kunsztu jednej z najważniejszych i największych artystek jazz, soul i gospel. Ukazany w materiale zrealizowanym w ciągu dwóch nocy nagrań w kościele ks. Jamesa Clevelanda w Watts w Kalifornii, w styczniu 1972 roku. Podczas nagrania powstał album pt. “Amazing Grace” nazywany “Świętym Graalem Hollywood” – niosący bardzo poważne przesłanie dotyczące wiary, gloryfikacji miłości Boga, uwielbienia dla radosnej celebracji miłości w świetle wiary.

To film prezentujący niesamowity kunszt wokalny Arethy Franklin oraz epokowe wydarzenie sprzed 46 lat – nigdy nigdzie nie pokazywane – oraz niesamowity etap w historii amerykańskiej muzyki.

Niesamowita łaska / Amazing Grace: Aretha Franklin
15 listopada 2019 r. godz.: 19:00.
Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B
Bilety – 15 zł