Msza inauguracyjna roku 2019/2020 na Politechnice Warszawskiej i DA “Sandał”

Parafia: Warszawa. Najświętszego Zbawiciela
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie “Sandał”
Duszpasterstwo Akademickie "Sandał" zaprasza na Mszę świętą inaugurującą nowy rok akademicki na Politechnice Warszawskiej i nowy rok formacyjny. Eucharystii będzie przewodniczył bp Piotr Jarecki.

Zapraszamy na Mszę świętą na rozpoczęcie roku akademickiego 2019/2020 na Politechnika Warszawska i w Duszpasterstwo Akademickie Sandał. Msza rozpocznie się 29 września br. o 20.30 w kościele Najświętszego Zbawiciela w Warszawie.

Mszy św. z udziałem rektora Politechniki Warszawskiej prof. dra hab. inż. Jana Szmidta, dziekanów PW, przedstawicieli nauczycieli akademickich i studentów będzie przewodniczył bp Piotr Jarecki. Mszę uświetni Chór Kameralny Tibi Domine.

Po Mszy świętej odbędzie się prezentacja grup DA w dolnym kościele. “Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów PW, osoby związane już z DA oraz sympatyków. Szczególnie zapraszamy tych, którzy chcą znaleźć swoje miejsce w naszym duszpasterstwie! Jesteście mile widziani! – zapewnia ks. Piotr Rymuza, duszpasterz akademicki DA “Sandał”