Rekolekcje adwentowe dla studentów: “Skandale. I co dalej?”

Parafia: Warszawa. Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście
Organizator: Akademickie Stowarzyszenie Katolickie SOLI DEO
Akademickie Stowarzyszenie Katolickie SOLI DEO zaprasza młodzież i studentów na rekolekcje adwentowe „na dobry początek" zatytułowane: „Skandale. I co dalej?"

Nauki rekolekcyjne poprowadzą wikariusze parafii archikatedralnej: ks. Bartosz Szoplik i ks. Maciej Jaszczołt w niedzielę 29 listopada, poniedziałek 30 listopada i wtorek 1 grudnia na Mszach Świętych o godzinie 19.00

Studenci od ponad roku działają przy naszej Archikatedrze i serdecznie zapraszają do udziału w rekolekcjach.

Chętnych studentów, którzy chcieliby poznać główne założenia i dołączyć do Stowarzyszenia, zapraszamy na spotkanie otwarte we wtorek 1 grudnia po zakończeniu Mszy Świętej rekolekcyjnej.