Wydarzenia: rekolekcje wielkopostne

Biblijne rekolekcje radiowe

Parafia: Warszawa. Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście

Codziennie o godz. 18:00, od 30 marca do 3 kwietnia, w Radiu Plus Warszawa na 96,5 FM rekolekcje biblijne pt. “Lustra Ewangelii”. Nauki głosi ks. Maciej Jaszczołt, wikariusz parafii archikatedralnej.

Rekolekcje wielkopostne online

Miejsce: Kościół pw. św. Alberta Chmielowskiego i św. Andrzeja Apostoła
Organizator: Duszpasterstwo Środowisk Twórczych

Rekolekcje w dniach 2-4 kwietnia wygłosi ks. Grzegorz Michalczyk. Transmisja na fanpagu Duszpasterstwa Środowisk Twórczych

Parafia: Warszawa. Bł. Władysława z Gielniowa

Rekolekcje online dla młodzieży poprowadzą od 1 do 4 kwietnia: ks. Daniel Szafarz, ks. Kamil Falkowski, ks. Marcin Żurek oraz ks. Karol Oparcik. Codziennie o godz. 20:00 katecheza, a w sobotę na zakończenie rekolekcji również adoracja i różaniec. Transmisja na tronie archwwa.pl oraz kanale YouTube Archidiecezji Warszawskiej.

Rekolekcje wielkopostne

W niedzielę w Radiowej Jedynce rozważania rekolekcyjne poprowadzi o. Wacław Oszajca SJ, jezuita i poeta. Początek kilka minut po godz. 8.00, zaraz po serwisie informacyjnym – zaprasza Naczelna Redakcja Programów Katolickich Polskiego Radia