Wydarzenia: modlitwa

Msza św. łacińska z chorałem gregoriańskim

Miejsce: Warszawa. Kościół seminaryjny

W każdy czwartek o 18.30 klerycy warszawskiego seminarium zapraszają na Mszę św. z wyjątkową oprawą

Msza Święta za wstawiennictwem św. Szarbela

Parafia: Milanówek. Św. Jadwigi Śląskiej

Każdego 28 dnia miesiąca o godzinie 18:00 w kościele pw. św. Jadwigi Śląskiej w Milanówku odprawiana jest Msza Święta za wstawiennictwem św. Szarbela. Po niej litania do świętego oraz namaszczenie olejem.

Adoracja w intencji kapłanów z rozważaniami kard. Wyszyńskiego

Parafia: Warszawa. Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście

W I czwartek miesiąca, po mszy świętej o 19.00, do 21.00 trwa adoracja Najświętszego Sakramentu, prowadzi ją grupa modlitewna Anima. W czasie adoracji cisza, medytacja słów Biblii, śpiew.

Gorączka Piątkowej Nocy – czuwanie i spowiedź

Miejsce: Kościół Akademicki św. Anny
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie św. Anny

Duszpasterstwo akademickie św. Anny zaprasza do wspólnej modlitwy w I piątek miesiąca od godz. 18.30. W programie Msza św., uwielbienie, świadectwo oraz spowiedź w godzinach: 15.00-23.00.

Msza św. w intencji rodzin pragnących i oczekujących potomstwa

W każdy drugi poniedziałek miesiąca o godz. 18.00 sprawowana jest Msza św. w intencji rodzin pragnących i oczekujących potomstwa oraz wszystkich rodzin za wstawiennictwem św. Stanisława Papczyńskiego. Po Mszy św. adorację do godz. 20.00 prowadzi wspólnota Odnowy w Duchu Świętym.

Modlitwa o odrodzenie duchowe Warszawy

Miejsce: Kaplica Sióstr Rodziny Maryi, ul Hoża 53

W Roku św. Zygmunta Felińskiego siostry Rodziny Maryi zapraszają na comiesięczne nabożeństwa w kaplicy przy ul. Hożej. Za wstawiennictwem arcybiskupa Warszawy i założyciela zgromadzenia modlić się będą o duchowe odrodzenie stolicy

Modlitwa uwielbienia osób konsekrowanych. Projekt Nehemiasz

Miejsce: Kościół sióstr franciszkanek służebnic Krzyża pw. św. Marcina

W ramach Projektu Nehemiasz osoby konsekrowane spotykają się na modlitwie w różnych kościołach Warszawy. Modlitwa uwielbienia w niedzielę 19 czerwca o godz. 15:00.

Msza św. i nabożeństwo ku czci św. Rity

Parafia: Pruszków. Niepokalanego Poczęcia NMP

Msza Święta, po której odbędzie się nabożeństwo ku czci św. Rity z możliwością ucałowania relikwii oraz poświęcenia róż.