Wydarzenia: modlitwa

Niedziela “Ad Gentes”: “Żyjmy Eucharystią”

II Niedziela Wielkiego Postu to dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Tego dnia ofiara do puszek jest przeznaczona na rzecz dzieła pomocy misjonarzom “Ad Gentes”

Msza św. przy relikwiach św. Joanny Beretty Molli

Parafia: Warszawa. Najświętszego Zbawiciela

W każdą IV niedzielę miesiąca o godz. 11.30 w kościele Najświętszego Zbawiciela będzie sprawowana Msza św. za wstawiennictwem św. Joanny Beretty Molli, włoskiej lekarki, patronki rodzin, małżeństw oraz kobiet oczekujących potomstwa

Adoracja relikwii Krzyża Świętego

Parafia: Warszawa. Świętego Krzyża na Trakcie Królewskim
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie Św. Krzyż

Absolwenci Duszpasterstwa Akademickiego “Św. Krzyż” zapraszają w czwartki Wielkiego Postu na nabożeństwo adoracji relikwii Krzyża Świętego. Początek o godz. 19.30.

Adoracja Krzyża

Miejsce: Warszawa. Kościół seminaryjny

W każdy piątek Wielkiego Postu, od 26 lutego, klerycy zapraszają na adorację krzyża w kościele seminaryjnym. Początek modlitwy o godz. 20:00.

Parafia: Grójec. Św. Mikołaja Biskupa

W drugi piątek miesiąca, wieczorem zapraszamy młodzież akademicką i postakademicką z Grójca i okolic na Adorację Najświętszego Sakramentu.

Msza św. z błogosławieństwem małżeństw proszących i oczekujących potomstwa

Miejsce: Kościół pw. Ducha Świętego. Diecezjalne Sanktuarium Jasnogórskiej Matki Życia

W niedzielę 14 lutego podczas Mszy św. o godz. 12.30 w sanktuarium Jasnogórskiej Matki Życia zostanie udzielone specjalne błogosławieństwo małżeństwom proszącym i oczekującym potomstwa

Msza w intencji prześladowanych chrześcijan

Parafia: Warszawa. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus

W każdy III piątek miesiąca Msza Święta o 20.00 w kaplicy Męczenników Rzymskich, sprawowana jest w intencji prześladowanych chrześcijan

Mass in English – Msza św. w języku angielskim

Parafia: Warszawa. Opatrzności Bożej w Wilanowie

W Świątyni Opatrzności Bożej Msze święte w języku angielskim zazwyczaj odprawiane są w III soboty miesiąca

Msza św. w intencjach Kościoła za wstawiennictwem św. Jana Pawła II

Parafia: Warszawa. Matki Bożej Częstochowskiej

W niedziele po 18. dniu miesiąca, przez cały rok 2021, w kościele Matki Bożej Częstochowskiej będzie odprawiana Msza św. za przyczyną św. Jana Pawła II w intencjach Kościoła.

Msza św. i nabożeństwo ku czci św. Rity

Parafia: Pruszków. Niepokalanego Poczęcia NMP

Msza Święta, po której odbędzie się nabożeństwo ku czci św. Rity z możliwością ucałowania relikwii oraz poświęcenia róż.