Parafia: Warszawa. Św. Zygmunta

WOLNE MIEJSCA. ZAPISZ SIĘ. Ze względu na pracę w małych grupach należy wcześniej się zapisać.

Parafia: Warszawa. Matki Bożej Królowej Polski na Marymoncie

Zapisz się. Kurs prowadzony w formie warsztatowo-rekolekcyjnej. Zapisy u ks. proboszcza, tel. 501 989 771

Parafia: Zalesie Górne. Św. Huberta

ZAPISZ SIĘ. Kurs w formie nadzwyczajnej – dla narzeczonych, którzy z uzasadnionych powodów – takich jak: zamieszkiwanie poza granicami kraju lub w różnych miastach, specyficzny rodzaj pracy, nie mogą uczestniczyć w formie zwyczajnej.

Parafia: Brwinów. Św. Floriana

Wolne miejsca. Zapisz się. Ze względu na pracę w małych grupach należy wcześniej się zapisać.

Parafia: Warszawa. Św. Wojciecha na Woli