Parafia: Warszawa. Św. Marii Magdaleny

LISTA UCZESTNIKÓW ZAMKNIĘTA. Spotkania składają się z wykładu, warsztatu i pracy indywidualnej narzeczonych. Ze względu na pracę w małych grupach należy wcześniej się zapisać.

Rozpoczęcie kursu przedmałżeńskiego

Parafia: Warszawa. Świętego Krzyża na Trakcie Królewskim

WOLNE MIEJSCA ZAPISZ SIĘ. Kurs w formie nadzwyczajnej – dla narzeczonych, którzy z uzasadnionych powodów – takich jak: zamieszkiwanie poza granicami kraju lub w różnych miastach, specyficzny rodzaj pracy, nie mogą uczestniczyć w formie zwyczajnej katechizacji przedślubnej.

Parafia: Grodzisk Mazowiecki. Św. Anny

WOLNE MIEJSCA. ZAPISZ SIĘ. Spotkania składają się z wykładu, warsztatu i pracy indywidualnej narzeczonych. Ze względu na pracę w małych grupach należy wcześniej się zapisać.

Parafia: Warszawa. Św. Jana Kantego w Sadach Żoliborskich

Parafia: Piastów. Św. Michała Archanioła

Miejsce: Instytut Świętej Rodziny, Łomianki ul. Baczyńskiego 9

Rozpoczęcie kursu przedmałżeńskiego

Parafia: Zalesie Górne. Św. Huberta

WOLNE MIEJSCA. ZAPISZ SIĘ. Kurs w formie nadzwyczajnej – dla narzeczonych, którzy z uzasadnionych powodów – takich jak: zamieszkiwanie poza granicami kraju lub w różnych miastach, specyficzny rodzaj pracy, nie mogą uczestniczyć w formie zwyczajnej.

Miejsce: Instytut Świętej Rodziny, Łomianki ul. Baczyńskiego 9