Spotkanie dla par ZBLIŻENIA

Parafia: Warszawa. Najświętszego Zbawiciela
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie Sandał

Duszpasterstwo Akademickie Sandał zaprasza na spotkanie formacyjne dla młodych narzeczeństw i par.

Parafia: Warszawa. Matki Bożej Królowej Polski na Marymoncie

Zapisz się. Kurs prowadzony w formie warsztatowo-rekolekcyjnej. Zapisy u ks. proboszcza, tel. 501 989 771

Parafia: Zalesie Górne. Św. Huberta

ZAPISZ SIĘ. Kurs w formie nadzwyczajnej – dla narzeczonych, którzy z uzasadnionych powodów – takich jak: zamieszkiwanie poza granicami kraju lub w różnych miastach, specyficzny rodzaj pracy, nie mogą uczestniczyć w formie zwyczajnej.

Parafia: Warszawa. Świętego Krzyża na Trakcie Królewskim

WOLNE MIEJSCA ZAPISZ SIĘ. Kurs w formie nadzwyczajnej – dla narzeczonych, którzy z uzasadnionych powodów – takich jak: zamieszkiwanie poza granicami kraju lub w różnych miastach, specyficzny rodzaj pracy, nie mogą uczestniczyć w formie zwyczajnej katechizacji przedślubnej.

Parafia: Brwinów. Św. Floriana

Wolne miejsca. Zapisz się. Ze względu na pracę w małych grupach należy wcześniej się zapisać.

Parafia: Milanówek. Św. Jadwigi Śląskiej

Parafia: Milanówek. Św. Jadwigi Śląskiej