Parafia: Warszawa. Nawiedzenia NMP na Nowym Mieście

WOLNE MIEJSCA. ZAPISZ SIĘ. Spotkania składają się z wykładu, warsztatu i pracy indywidualnej narzeczonych. Ze względu na pracę w małych grupach należy wcześniej się zapisać.

Wieczory dla Zakochanych

Parafia: Warszawa. Opatrzności Bożej na Ochocie

WOLNE MIEJSCA. ZAPISZ SIĘ. Wieczory dla Zakochanych to 9 cotygodniowych spotkań – każde ok. 2,5 godz. Prowadzone są metodą dialogową tylko w parach przez wspólnotę małżeńską Spotkania Małżeńskie.

Miejsce: Instytut Świętej Rodziny, Łomianki ul. Baczyńskiego 9

Kurs przedmałżeński “Radość i Nadzieja” w języku angielskim

Miejsce: Instytut Świętej Rodziny

Wieczory dla Narzeczonych

Parafia: Warszawa. Św. Szczepana

WOLNE MIEJSCA. ZAPISZ SIĘ. Wieczory dla Narzeczonych to 9 cotygodniowych spotkań – każde ok. 2,5 godz. Prowadzone są metodą dialogową tylko w parach przez wspólnotę małżeńską Małżeńskie Drogi.

Parafia: Warszawa. Matki Bożej Królowej Polski na Marymoncie

WOLNE MIEJSCA. ZAPISZ SIĘ. Kurs składa ze spotkań o charakterze wykładowo-warsztatowym.

Parafia: Warszawa. Matki Bożej Królowej Polski na Marymoncie

Parafia: Józefosław. Św. Józefa Opiekuna Pracy