Parafia: Warszawa. Zesłania Ducha Świętego na Słodowcu

WOLNE MIEJSCA. ZAPISZ SIĘ. Spotkania składają się z wykładu, warsztatu i pracy indywidualnej narzeczonych. Ze względu na pracę w małych grupach należy wcześniej się zapisać.

Parafia: Warszawa. Matki Bożej Królowej Polski na Marymoncie

WOLNE MIEJSCA. ZAPISZ SIĘ. Kurs składa ze spotkań o charakterze wykładowo-warsztatowym.

Parafia: Warszawa. Matki Bożej Królowej Polski na Marymoncie

Parafia: Warszawa. Św. Zygmunta

Parafia: Warszawa. Św. Stanisława Kostki na Żoliborzu

Kurs w formie 10 cotygodniowych spotkań wykładowo-warsztatowych zakończonych dniem skupienia.

Parafia: Warszawa. Św. Marii Magdaleny

Parafia: Warszawa. Św. Franciszka z Asyżu

Wieczory dla Narzeczonych

Parafia: Warszawa. Matki Bożej Królowej Aniołów

WOLNE MIEJSCA. ZAPISZ SIĘ. Wieczory dla Narzeczonych to 9 cotygodniowych spotkań – każde ok. 2,5 godz. Prowadzone są metodą dialogową tylko w parach przez wspólnotę małżeńską Małżeńskie Drogi.

Wieczory dla Narzeczonych

Parafia: Warszawa. Wszystkich Świętych

Kurs przedmałżeński w formie dialogowej

Parafia: Warszawa. Św. Wojciecha na Woli

WOLNE MIEJSCA. ZAPISZ SIĘ. Spotkania składają się z wykład i pracy indywidualnej narzeczonych. Ze względu na pracę w małych grupach należy wcześniej się zapisać.