Wydarzenia: wspólnoty

Kurs przed bierzmowaniem dla dorosłych

Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie św. Anny

Od środy 6 października duszpasterstwo akademickie św. Anny rozpoczyna kurs przygotowujący do przyjęcia sakramentu chrztu i bierzmowania dla osób dorosłych (powyżej 18. roku życia)

Adwentowy dzień skupienia dla młodych “Bądź dobrej myśli”

Parafia: Warszawa. Bł. Władysława z Gielniowa
Wspólnota: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Warszawskiej

W programie katecheza, medytacja, modlitwa. Dzień skupienia rozpocznie się o godz. 9:30.

Spotkanie grupy G8 – nauczycieli akademickich

Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie św. Anny

Wspólnota kontemplacyjno-towarzyska „G8“, bo tak się właśnie nazywają jej członkowie, zaprasza pracowników akademickich uczelni warszawskich na spotkania w Duszpasterstwie Akademickim św. Anny w Warszawie

Roraty akademickie

Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie św. Anny

W tym roku pod hasłem: „Obudź olbrzyma. Roraty ze świętymi”. Roraty poprowadzą duszpasterze akademiccy, każdego dnia przedstawiając “duchowego olbrzyma”

Rekolekcje Adwentowe UKSW

Miejsce: Kościół Akademicki Św. Józefa
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie UKSW

Rekolekcje adwentowe organizowane przez Duszpasterstwo Akademickie UKSW rozpoczną się 6 grudnia i potrwają do 8 grudnia. Poprowadzi je kapucyn o. Szymon Janowski OFMCap.

Spotkanie postakademickie DROGA

Parafia: Warszawa. Najświętszego Zbawiciela
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie Sandał

Duszpasterstwo Akademickie Sandał zaprasza osoby w wieku 25–35 lat na spotkania grupy postakademickiej DROGA. Spotkania odbywają się w domu parafialnym przy kościele Najświętszego Zbawiciela w Warszawie.

Msza Św., katecheza i spotkanie rozwojowe Przystani Rozwoju

Parafia: Warszawa. Świętych Rafała i Alberta na Rudzie
Wspólnota: Przystań Rozwoju

Comiesięczne spotkania rozpoczynamy Mszę Świętą o godz. 13.00 następnie katecheza, rozwojowe spotkania, prowadzone przez księdza Stanisława Szlassę. Jest to sposobność, aby jeszcze bardziej poznać siebie i spotkać innych.

Spotkanie dla par ZBLIŻENIA

Parafia: Warszawa. Najświętszego Zbawiciela
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie Sandał

Duszpasterstwo Akademickie Sandał zaprasza na spotkanie formacyjne dla młodych narzeczeństw i par.

Święta z Ubogimi

Wspólnota: Wspólnota Sant’Egidio

Wspólnota Sant’Egidio spodziewa się około tysiąca gości – osób bezdomnych, starszych i samotnych, mieszkańców DPS-u, ubogich rodzin, migrantów i uchodźców. I już teraz zaprasza wolontariuszy do współpracy i wsparcia tej inicjatywy

Gorączka Piątkowej Nocy – czuwanie i spowiedź

Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie św. Anny

Duszpasterstwo akademickie św. Anny zaprasza do wspólnej modlitwy w I piątek miesiąca od godz. 18.30. W programie Msza św., uwielbienie, świadectwo oraz spowiedź w godzinach: 15.00-23.00.