Wydarzenia: wspólnoty

Piesza pielgrzymka dziękczynna za beatyfikację do Wrociszewa

Parafia: Warka. Matki Bożej Szkaplerznej

Rycerze św. Jana Pawła II zapraszają do udziału w organizowanej przez nich pieszej pielgrzymce do grobu ojca bł. Stefana Wyszyńskiego z Warki do Wrociszewa

Msza Św., katecheza i spotkanie rozwojowe Przystani Rozwoju

Parafia: Warszawa. Świętych Rafała i Alberta na Rudzie
Wspólnota: Przystań Rozwoju

Comiesięczne spotkania rozpoczynamy Mszę Świętą o godz. 13.00 następnie katecheza, rozwojowe spotkania, prowadzone przez księdza Stanisława Szlassę. Jest to sposobność, aby jeszcze bardziej poznać siebie i spotkać innych.

Spotkanie wspólnoty “Przymierze Miłosierdzia”

Parafia: Warszawa. Matki Bożej Królowej Polski na Marymoncie

W środę o godz. 19.00 spotkanie Wspólnoty Przymierze Miłosierdzia dla młodych w kościele. W I środę miesiąca Msza św., w kolejne środy spotkania modlitewne, świadectwa, w ostatnią środę miesiąca – spotkania w małych grupach.

Msza św. w intencji Kół Żywego Różańca

Parafia: Warszawa. Bł. Władysława z Gielniowa
Wspólnota: Stowarzyszenie Żywy Różaniec

Msza św. zostanie odprawiona o godz. 12:00.

Rozpoczęcie kursu bierzmowania dla dorosłych

Parafia: Warszawa. Najświętszego Zbawiciela
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie Sandał

Spotkania odbywają się w wybrane poniedziałki i czwartki o 19.30 w kościele Najświętszego Zbawiciela na pl. Zbawiciela w Warszawie. Bierzmowanie zaplanowane na 8 grudnia 2021 (w godzinach wieczornych).