Wydarzenia: wydarzenie

Msza święta ku czci bł. Władysława z Gielniowa

Parafia: Warszawa. Bł. Władysława z Gielniowa

Mszy świętej o godz. 12:00 z okazji odpustu w kościele bł. Władysława z Gielniowa będzie przewodniczył kard. Kazimierz Nycz.

I rocznica konsekracji kościoła Świętej Rodziny w Ursusie

Parafia: Warszawa. Świętej Rodziny

O godz. 18:00 kard. Kazimierz Nycz będzie przewodniczył Mszy św. z okazji pierwszej rocznicy konsekracji kościoła Świętej Rodziny.

“Koronka na ulicach miast” w 13 rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćki

Jak co roku, 28 września, grupy wiernych spotkają się przy kościołach, na skrzyżowaniach ulic i w wielu różnych miejscach, aby wspólnie o godz. 15:00 odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego • Akcja “Koronka na ulicach miast” została zainicjowana przez łódzką wspólnotę “Iskra Bożego Miłosierdzia”

Msza i modlitwa o owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia

Parafia: Warszawa. Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście

We wrześniu, jak co miesiąc mieszkańcy Warszawy będą modlić się o owoce beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego w Archikatedrze Warszawskiej.

Nabożeństwo w intencji uchodźców “Umrzeć z nadziei”

Parafia: Warszawa. Św. Barbary
Wspólnota: Wspólnota Sant’Egidio

Zostanie ono odprawione przez kard. Kazimierza. W Polsce już po raz szósty Wspólnota Sant’Egidio zaprasza do modlitwy w czasie Tygodnia Modlitwy za Uchodźców

Msza inauguracyjna DAiP STUDENT+

Parafia: Warszawa. NMP Matki Zbawiciela
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie i Postakademickie STUDENT+

Msza św. o godz. 20:00 zainauguruje nowy rok formacyjny w Duszpasterstwie Akademickim i Postakademickim STUDENT+

Warsztaty Śpiewu Liturgicznego w Lipiu

Parafia: Lipie. Trójcy Przenajświętszej

Parafia w Lipiu zaprasza na II Warsztaty Śpiewu Liturgicznego, które odbędą się od 2 do 4 października.

XI Warszawski Dzień Modlitwy Różańcowej

Parafia: Warszawa. Św. Dominika

Już po raz jedenasty w kościele dominikanów na Służewie odbędzie się Warszawski Dzień Modlitwy Różańcowej. W sobotę w programie msza święta pod przewodnictwem bp. Piotra Jareckiego, a dzień wcześniej, w piątek, wykład o. Michała Szałkowskiego.

Msza św. z błogosławieństwem mam i rodzin spodziewających się dziecka

Miejsce: Kościół ojców paulinów pw. Świętego Ducha

Paulini zapraszają 4 października do Sanktuarium Jasnogórskiej Matki Życia. Przez całą niedzielę, podczas każdej Eucharystii będą mówić w kazaniach o “fascynującym związku jaki jest między Bogiem a przychodzącym na świat człowiekiem”. Na zakończenie Mszy św. udzielą indywidualnego błogosławieństwa mamom spodziewającym się dziecka, a także rodzinom

Inauguracja roku akademickiego 2020/2021 na PWTW

Miejsce: Warszawa. Kościół seminaryjny

Rozpocznie się o godz. 16 Mszą św. pod przewodnictwem kard. Kazimierza Nycza, a następnie o godz. 17.30 odbędzie się uroczysta inauguracja nowego roku akademickiego na PWTW. Uroczystość będzie transmitowana na kanale YouTube Archidiecezji Warszawskiej.