Wydarzenia: wydarzenie

Msza święta za chorych na nowotwory u Matki Bożej z Luján

Parafia: Warszawa. Ofiarowania Pańskiego

W każdą drugą sobotę miesiąca o godz. 9:30 nowenna do Matki Bożej z Luján, Msza w intencji osób chorych na nowotwory oraz krótka konferencja.

60 rocznica śmierci Matki Elżbiety Czackiej

Matka Elżbieta Czacka zmarła 15 maja 1961 roku w Laskach. W niedzielę 12 września zostanie beatyfikowana wspólnie z kard. Stefanem Wyszyńskim.

Msza św. w uroczystość ku czci św. Andrzeja Boboli i rozpoczęcie peregrynacji relikwii św. Ignacego Loyoli

Parafia: Warszawa. Św. Andrzeja Boboli

Z okazji Jubileuszowego Roku Ignacjańskiego 16 maja w sanktuarium św. Andrzeja Boboli rozpocznie się peregrynacja ikony św. Ignacego Loyoli.

Rok Jakubowy: Msza św. z błogosławieństwem relikwiami św. Jakuba

Parafia: Warszawa. Św. Jakuba Apostoła na Ochocie

Przez cały Rok Jakubowy, każdego 25. dnia miesiąca o godz. 19 będzie odprawiana Msza św. ku czci św. Jakuba z błogosławieństwem relikwiami. Odwiedzając kościół stacyjny Roku Jakubowego można uzyskać odpust zupełny

40 rocznica śmierci kard. Stefana Wyszyńskiego

Kard. Stefan Wyszyński zmarł 28 maja 1981 roku. W niedzielę 12 września zostanie beatyfikowany wspólnie z matką Elżbietą Czacką.

Święcenia prezbiteratu

Parafia: Warszawa. Opatrzności Bożej w Wilanowie

Święcenia kapłańskie przyjmą diakoni Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie oraz Archidiecezjalnego Seminarium Misyjnego Redemptoris Mater.

Wspólne śpiewanie pieśni Maryjnych

Parafia: Warszawa. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Męczenników Rzymskich

Po Mszy o godz. 18:00 wspólne śpiewanie pieśni Maryjnych.

310. Warszawska Pielgrzymka Piesza

Miejsce: Kościół pw. Ducha Świętego. Diecezjalne Sanktuarium Jasnogórskiej Matki Życia

Mszy na rozpoczęcie wędrówki na Jasną Górę będzie przewodniczył kard. Kazimierz Nycz

26. Targi Wydawców Katolickich

Miejsce: Arkady Kubickiego
Organizator: Stowarzyszenie Wydawców Katolickich

Nowa edycja Targów Wydawców Katolickich odbędzie się w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie w dniach 23-26 września 2021 r.