Wydarzenia: pielgrzymka

309. Warszawska Pielgrzymka Piesza. Zapisy na pielgrzymkę duchową

Zapisy na pielgrzymkę duchową będą przyjmowane od 1 do 1 sierpnia na stronie internetowej: www.paulini.com.pl oraz od 2 sierpnia w dolnym kościele Świętego Ducha przy ul. Długiej.

II Pielgrzymka autokarowa “Śladami cadyków”

Parafia: Warszawa. Św. Kazimierza

Pielgrzymka odbędzie się 19 lipca 2020 roku pod honorowym patronatem bp. Rafała Markowskiego, Przewodniczącego Komitetu Konferencji Episkopatu Polski ds. Dialogu z Judaizmem

Warszawska Pielgrzymka Piesza Akademickich Grup 17 na Jasną Górę

Miejsce: Kościół Akademicki św. Anny

6 sierpnia rozpocznie się duchowa, 309. Warszawska Pielgrzymka Piesza Akademickich Grup “17” na Jasną Górę, pod hasłem: “Ukaż nam tajemnicę”.

Rekolekcje 309. Warszawskiej Pielgrzymki Pieszej

Miejsce: Kościół ojców paulinów pw. Świętego Ducha

Tegoroczna Warszawska Pielgrzymka Piesza przyjmie formę rekolekcji pt. “Jak rozkochać się we Mszy św.”, które będą odbywać się w dniach od 6 do 14 sierpnia o godz. 9:00 i 17:00 w kościele Świętego Ducha przy ul. Długiej w Warszawie.