Rozpoczęcie kursu przedmałżeńskiego

Parafia: Warszawa. Świętego Krzyża na Trakcie Królewskim
WOLNE MIEJSCA ZAPISZ SIĘ. Kurs w formie nadzwyczajnej – dla narzeczonych, którzy z uzasadnionych powodów – takich jak: zamieszkiwanie poza granicami kraju lub w różnych miastach, specyficzny rodzaj pracy, nie mogą uczestniczyć w formie zwyczajnej katechizacji przedślubnej.

WOLNE MIEJSCA ZAPISZ SIĘ. Kurs w formie nadzwyczajnej – dla narzeczonych, którzy z uzasadnionych powodów – takich jak: zamieszkiwanie poza granicami kraju lub w różnych miastach, specyficzny rodzaj pracy, nie mogą uczestniczyć w formie zwyczajnej katechizacji przedślubnej.

Terminy spotkań: 9, 10 i 23, 24 października 2021 r., w godz. 9.00 – 14.30.

Zapisy na furcie kościoła Świętego Krzyża, w godzinach 9.00 – 17.00.

Kontynuacją kursu są spotkanie w Poradni rodzinnej, które dotyczą nauki metod rozpoznawania płodności. Proponujemy kurs “Inercycle  dla narzeczonych”. Zapisy: https://iner.pl/events/categories/poradnia-dla-narzeczonych/