Spotkanie dla par ZBLIŻENIA

Parafia: Warszawa. Najświętszego Zbawiciela
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie Sandał
Duszpasterstwo Akademickie Sandał zaprasza na spotkanie formacyjne dla młodych narzeczeństw i par.

Duszpasterstwo Akademickie Sandał zaprasza na cykl spotkań dedykowanych katolickim narzeczeństwom i parom w wieku 20–28 lat. W czasie spotkań będziecie mieli okazję lepiej poznać siebie samych, osobę, którą kochacie, zastanowić się jak wyglądają Wasze relacje i co w nich można wzmocnić lub oczyścić przed podjęciem jednej z najważniejszych w życiu decyzji.

Spotkania składać się będą z kilku części:
– refleksja nad sobą,
– wymiana doświadczeń w ramach pary,
– dyskusja z innymi parami,
– świadectwo młodego małżeństwa,
– podsumowująca konferencja duszpasterza.

Spotkania będą trwały około 90 minut i będą odbywać się w wybrane czwartki o 19.30 na plebanii kościoła Najśw. Zbawiciela w Warszawie.

Oprócz tych spotkań, pary zostaną podzielone na stałe kręgi, w których będzie odbywało się drugie w miesiącu spotkanie – według własnych ustaleń, z materiałami formacyjnymi. Spotkania są formą kursu przedmałżeńskiego, który zakończy się do końca marca. Kolejne spotkania będą miały charakter poszerzający i uzupełniający.

>> Wydarzenie na FB
>> Strona Duszpasterstwa Akademickiego Sandał