Teatr Dobrego Serca: “Janosik i Dobry Pasterz”

Miejsce: Dobre Miejsce - Katolickie Centrum Kultury, Dewajtis 3
Organizator: Dobre Miejsce - Katolickie Centrum Kultury
Teatr Dobrego Serca oraz Dobre Miejsce – Katolickie Centrum Kultury serdecznie zapraszają dzieci wraz z rodzicami na przedstawienie z cyklu Niedzielne Bajeczki pt. „Janosik i Dobry Pasterz”

Bajka osnuta na legendzie o studencie, który staje się zbójnikiem okradającym bogatych i rozdającym biednym. Spotkanie Janosika z Dobrym Pasterzem oraz jego zabawne rozmowy z przesympatycznymi owieczkami sprawiają, że Janosik zmienia się. Teraz wie, że nie można nikogo okradać. A jeżeli chce się pomagać ludziom, to trzeba robić to mądrze – najlepiej wrócić na studia. Nastrój polskich gór wspaniale oddaje piękna scenografia i piosenki oparte na tradycyjnych melodiach góralskich we wspaniałej instrumentacji Krzysztofa Maciejowskiego.

Misją Teatru Dobrego Serca jest mówienie w sposób radosny i pogodny o rzeczach pięknych i mądrych. Od wielu lat realizuje tę misję, tworząc i wystawiając spektakle. Przedstawienia te oprócz dobrej zabawy, pozostawiają w sercach dzieci proste mądrości, wartościowe wzorce i pozytywne emocje.

Bezpłatne wejściówki i szczegóły: www.dobremiejsce.org